رفع مشکلات تولیدکنندگان در صنایع خلاق وزرات صمت

  0
  57
  صنایع خلاق وزرات صمت واردات کاغذ چاپ و تحریر

  مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار وزارت صمت گفت: دفتر صنایع خلاق وزارت صمت، یاری‌گر تولیدکنندگان در صنعت اسباب بازی است.

  صنایع خلاق وزرات صمتبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مهر: مونا ابروفراخ مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار وزارت صمت، با اشاره به تشکیل دفتر تخصصی صنایع خلاق در وزارت صمت، گفت: در جهت کسب گواهی موقت برای گرفتن شناسه برای تولیدکنندگان، دفتر تخصصی صنایع خلاق را در وزارت صمت تشکیل دادیم و در این دفتر مسائل و مشکلات تولیدکنندگان را به شکلی دقیق و قانونی مرتفع می‌کنیم.

  وی ادامه داد: یکی از اتفاقاتی که می‌تواند در این حوزه رقم بخورد این است که اولاً حجم و میزان تولید و واحدهای تولیدکننده مشخص شود. همچنین برای اصناف و فعالان، فعالیت و پروانه‌ ها و مجوزها را از حوزه‌ های صنفی پیگیری می‌ کنیم تا بتوانیم به آن ها زودتر کمک کنیم.

   

  بیشتر بخوانید: مدیر مجتمع چاپ میلاد دهدشت؛ نفس‌های آخر صنعت چاپ در کهگیلویه و بویر احمد

  صنایع خلاق وزرات صمت

  بررسی مشکلات در دفتر صنایع خلاق وزرات صمت

  مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار گفت: تلاش مان را خواهیم کرد تا بزودی مشکلات واحدهای صنفی را از سامانه تجارت شناسایی و مرتفع کنیم. همچنین پس از شناسایی بتوانیم بر اساس ماده ۱۳ قانون، کالای قاچاق را بزودی سروسامان منطقی و قانونی دهیم تا کالای قاچاق در کشور کمتر رؤیت شود.

  ابروفراخ در پایان گفت: تولیدکنندگان داخلی انصافاً تولیدات مناسبی دارند و در نخستین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی شاهد تولیدات خوبی بودیم که امیدواریم بتوانیم در کنار همه فعالیت‌ها تراز تجاری مثبتی را از آنها شاهد باشیم و بحث صادرات این حوزه را رقم بزنیم.صنایع خلاق وزرات صمت

  مطلب قبلیمدیر مجتمع چاپ میلاد دهدشت؛ نفس‌های آخر صنعت چاپ در کهگیلویه و بویر احمد
  مطلب بعدیواژگونی یک دستگاه تریلر حامل کاغذ باطله

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + 7 =