مهلت واردات ماشین‌ آلات و تجهیزات تولیدی تمدید شد

  0
  39
  واردات ماشین‌ آلات و تجهیزات تولیدی

  واردات ماشین‌ آلات و تجهیزات تولیدی با هدف حمایت از تولید داخلی 

  ستاد هماهنگی اقتصادی دولت شرکت‌های دولتی، سازمان امور مالیاتی و وزارت صمت را موظف کرد به منظور حمایت از تامین مالی سرمایه در گردش بنگاه‌های تولیدی کشور ضمن تمدید مهلت ثبت نام واردات ماشین‌ آلات و تجهیزات تولیدی، ابزارهای تامین مالی زنجیره‌ای از قبیل اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) و برات الکترونیکی را بپذیرند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در جلسه یکشنبه شب، به منظور حمایت از تولید داخلی و حسب مورد، مهلت تعیین شده برای واردات ماشین‌ آلات و تجهیزات تولیدی را تمدید کرد.

   همچنین بر اساس مصوبه دیگر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور حمایت از تامین مالی سرمایه در گردش بنگاه‌های تولیدی کشور، مقرر شد شرکت‌های دولتی و نیز سازمان امور مالیاتی و وزارت صمت ابزارهای تامین مالی زنجیره‌ای از قبیل اوراق گواهی اعتبار مولد (گام) و برات الکترونیکی را بپذیرند.

   در ادامه این جلسه وزارت امور اقتصادی و دارایی گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای اجرای نقشه راه رشد غیر تورمی فقر زدا ارائه کرد.

  بیشتر بخوانید: قوانین انتخابات اتاق اصناف نیازمند تجدیدنظر است

   جهت‌دهی برنامه‌های کلان کشور به سمت ایجاد رشد پایدار غیرتورمی از طریق طرح‌های پیشران و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی کشور از جمله اهداف اجرای این نقشه راه است.

  مطلب قبلیمدیر چاپ هادی: صنعت بسته بندی با شرط بهبود اقتصاد کشور پویا خواهد بود
  مطلب بعدیمعجزه گوگل بیزینس برای کسب و کارها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 + 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.