آخرین مهلت پرداخت جرایم رانندگی با تخفیف

  0
  68
  پرداخت جرایم رانندگی

  رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا مهلت پرداخت جرایم رانندگی معوقه را اعلام کرد و گفت: رانندگان اگر در زمان مشخص‌شده جریمه‌های معوقه خود را بپردازند، می‌توانند از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند.

  به گزارش  چاپ و نشر آنلاین  به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدحسن ابراهیم‌پور رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: رانندگان فقط تا ۳۰ دی سال جاری مهلت دارند جریمه‌های معوقه خود را پرداخت و از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند.

  او توضیح داد: امسال با پیشنهاد نیروی انتظامی و تصویب مجلس شورای اسلامی، جریمه دو برابری ناشی از دیرکرد پرداخت جرایم رانندگی در سال‌های ۱۳۹۹ و قبل آن در سال ۱۴۰۰ بخشیده شد و رانندگان تا سی‌ام دی سال ۱۴۰۰ مهلت دارند جریمه‌های معوقه خود را پرداخت و از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند.

  سرهنگ ابراهیم‌پور افزود: رانندگان برای بهره‌مندی از این بخشودگی باید اصل جریمه خود را تا پیش از پایان دی پرداخت کنند و در غیر این صورت دو برابری جرائم به قوت خود باقی خواهد بود.

  رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا درباره روش مناسب و بهینه برای پرداخت جرائم رانندگی بیان کرد: رانندگان می‌توانند با نصب اپلیکیشن «پلیس من» روی گوشی همراه خود نسبت به استعلام و پرداخت و همچنین بهره‌مندی از سایر خدمات پلیس راهور استفاده کنند.

  بیشتر بخوانید:

  افزایش پلکانی حقوق کارمندان در سال آینده

   

  در گاه های پرداخت جرایم رانندگی

  او گفت: بهترین درگاه برای پرداخت جرائم رانندگی به غیر از اپلیکیشن «پلیس من» استفاده از درگاه‌های بانکی است.

  سرهنگ ابراهیم‌پور به رانندگان توصیه کرد: به غیر از درگاه‌های بانکی و اپلیکیشن «پلیس من» از هیچ اپلیکیشن یا سایت دیگری برای پرداخت جرائم استفاده نکنند و حتی‌المقدور پرداخت جرائم خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

  مطلب قبلیرسیدن به اهداف با یک اصل مهم
  مطلب بعدیمشکلات بازار کاغذ و توانایی تولید داخلی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده + 15 =