بازدید وزیر ارشاد از موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات

  0
  111
  موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات

  محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد پس از بازدید روز گذشته خود از موسسه مطبوعاتی ایران، عصر امروز (19 مردادماه) با حضور در موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات از بخش‌های مختلف این مجموعه رسانه‌ای بازدید کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در ابتدای این دیدار که به مناسبت همزمانی روز خبرنگار امسال با عاشورای حسینی امروز صورت گرفت، سیدعباس صالحی، مدیرمسئول روزنامه اطلاعات به همراه تعدادی از اعضای شورای سردبیری این روزنامه، توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت فعالیت‌ های این مجموعه رسانه ای ارائه کرد.

   همچنین وزیر فرهنگ در این دیدار ضمن بازدید از دفتر کار مرحوم دعایی (مدیرمسئول فقید روزنامه اطلاعات) گفت: مرحوم دعایی با بیش از چهار دهه مسئولیت در روزنامه اطلاعات، یک چهره برجسته و محبوب در میان اهالی رسانه به شمار می‌رفت که سالیان سال دلسوزانه برای اعتلای روزنامه باسابقه اطلاعات تلاش کرد و بدون تردید با درایت و تجربیات گرانبهای مدیریت جدید، این رسانه باصلابت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

  بیشتر بخوانید: سیدعباس صالحی جانشین مرحوم دعایی

  موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعاتگرامیداشت خاطره بزرگان موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات

   اسماعیلی در ادامه بازدید از موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سال‌ ها طنزنویسی مرحوم کیومرث صابری فومنی (گل آقا) در روزنامه اطلاعات از میز کار مرحوم حبیب الله صادقی (هنرمند انقلابی در عرصه هنرهای تجسمی) در این روزنامه نیز بازدید کرد.

  همچنین وزیر فرهنگ در ادامه این دیدار با حضور در میان اعضای هیات تحریریه بخش‌های مختلف این موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات با خبرنگاران و دبیران این بخش‌ها به گفت و گو نشست.

  گفتنی است در این دیدار سیدعباس صالحی، نماینده ولی فقیه در موسسه اطلاعات و مدیرمسئول روزنامه اطلاعات و ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌ های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر فرهنگ را همراهی می کردند.

  موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعاتموسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات

  مطلب قبلیمجمع سالیانه انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران برگزار شد
  مطلب بعدیتامین کاغذ مشکل چاپ کتاب های حقوقی در کشور

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 + 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.