مجمع سالیانه انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران برگزار شد

  0
  123
  انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران

  مجمع سالیانه انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران بعد از ظهر سه شنبه11 مرداد ماه ۱۴۰۱در ساختمان شماره 3 اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران با حضور هیئت‌ مدیره و اعضای محترم انجمن برگزار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران؛ پس از حضور اعضا و رسمیت جلسه، انتخابات هیئت ‌رئیسه مجمع و ناظرین برگزار شد و سیدحسن میرباقری به ‌عنوان رئیس جلسه و هوشنگ تجدد و سیامک زرگران به ‌عنوان ناظرین مجمع و همچنین خشایار پورمحسن به عنوان منشی جلسه از سوی اعضا انتخاب شدند.

  انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایرانگزارش سالانه انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران

  سپس گزارش عملکرد یک ساله هیئت مدیره توسط ریاست انجمن ارائه شد و پس از آن، گزارش صورت های مالی و ترازنامه و گزارش بازرس در خصوص عملکرد هیئت مدیره و صورت های مالی منتهی به 29/12/1400 ارائه شد و به تایید و تصویب اعضا رسید.

  در ادامه و بر اساس دستور جلسه مجمع تعیین مبلغ ورودیه اعضای جدید و حق عضویت سالانه و روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی ها و اطلاعیه ها به بحث گذاشته شد و به تأیید اعضای انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران رسید.

  سپس برنامه و بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران نیز مورد بحث و بررسی قرارگرفت و توسط اعضا تصویب شد.

  پس از آن مراسم رأی گیری و انتخاب بازرس برگزار شد که در این انتخابات با رأی اعضای محترم انجمن، جناب آقای محمدرضا خیرخواه کرمانی با کسب اکثریت آرا به عنوان بازرس انجمن و امیرحسین حاجی اسمعیلی به عنوان بازرس علی البدل در سال ۱۴۰۱ انتخاب شدند.

  انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایرانبیشتر بخوانید: انتخاب مجدد رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ در فدراسیون واردات ایران

  در حاشیه این جلسه ضمن تجدید دیدار اعضا با همدیگر و هیئت مدیره انجمن، حاضران در خصوص شرایط واردات و مسائل آن باهم تبادل نظر و همفکری کردند.

  این انجمن ضمن تشکر از مشارکت و همراهی اعضای محترم خود امیدوار است با حمایت و همدلی اعضا بتواند بیش از پیش در تحقق برنامه ها واهداف انجمن تلاش کند.

  مطلب قبلیاستفاده از هدایای تبلیغاتی در بازاریابی کارآمد
  مطلب بعدیبازدید وزیر ارشاد از موسسه فرهنگی مطبوعاتی اطلاعات

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 + هشت =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.