تغییر مهم در طرح ترافیک

  0
  58
  طرح ترافیک محدودیت‌های ترافیکی کرونا

  ساعات اجرای طرح ترافیک در تهران همزمان با شروع سال تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها در ابتدای مهر ۱۴۰۱ تغییر پیدا می‌کند.

  طرح ترافیک

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، هفتاد و پنجمین جلسه شورای حمل‌ونقل و ترافیک شهر تهران یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ با حضور شهردار تهران و نمایندگان دستگاه‌های مسئول در حوزه حمل و نقل پایتخت برگزار شد.

   طرح ترافیکبررسی شرایط و اقدامات صورت گرفته برای بازگشایی مراکز آموزشی نخستین دستور جلسه شورای ترافیک شهر تهران بود که مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به ارائه گزارشی درباره این اقدامات و مواردی از قبیل افزایش و اورهال ناوگان حمل و نقل عمومی به منظور آمادگی بیشتر در زمان بازگشایی مراکز آموزشی پرداخت و در کنار آن موضوع خطوط پرسرنشین و امکان اجرای آن در برخی از نقاط شهر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  بیشتر بخوانید: شرطهای تخصیص مشوق صادراتی به صادرکنندگان

  ارائه گزارش عملکرد در زمینه اقداماتی که در خصوص ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها انجام شد و بررسی نحوه اجرایی شدن طرح‌های مربوط به آن، دستور جلسه دوم شورای ترافیک بود که توسط مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل شهرداری تهران تشریح شد.

  در دیگر دستور جلسه شورای ترافیک شهر تهران، وضعیت طرح ترافیک و تغییر ساعات اجرای آن مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و در نهایت مصوب شد که ساعت پایان طرح از ساعت ۱۷ به ۱۸ موکول شود و در واقع اجرای آن از ۶:۳۰ صبح تا ۱۸ عصر و از ابتدای مهرماه خواهد بود.

  مطلب قبلیبرندینگ کارفرما چیست
  مطلب بعدیمدیرعامل شرکت فرارنگ: تسهیلات برای جابه‌جایی بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.