مدیرعامل شرکت فرارنگ: تسهیلات برای جابه‌جایی بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه شود

  0
  70
  شرکت فرارنگ

  شرکت فرارنگ واردکننده دستگاه های چاپ دیجیتال و عریض

  شرکت فرارنگ واردکننده دستگاه‌های چاپ دیجیتال و عریض، دستگاه‌ های چاپ پارچه، تبلیغات و چاپ محیطی است. مدیرعامل این شرکت با حضور در چهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری اظهار داشت که باید تسهیلات بیشتری برای جا به‌ جایی بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه شود.

   

  علی قنبرزاده مدیرعامل شرکت فرارنگ درباره چگونگی برگزاری نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری به خبرنگار مجله چاپ و نشر گفت: این دومین دوره‌ای است که ما در این آوردگاه حضور پیدا می‌ کنیم؛ نمایشگاه خوبی بود و ما با استقبال خوبی از جانب شرکت‌ کنندگان مواجه شدیم.

  وی در ادامه اظهار داشت: یکی از نقاط ضعف این آوردگاه ضعف خدمات ارائه‌شده در آن بود. تابلوهای راهنمای ارائه‌ شده برای بازدیدکنندگان کافی نبود؛ علاوه بر آن بازدیدکنندگان مجبور بودند تا برای رسیدن به سالن‌ ها 15 دقیقه پیاده‌ روی داشته باشند. علاوه بر آن، خدمات رفاهی دیگر نیز مناسب نبود.

  شرکت فرارنگقنبرزاده افزود: هدف ما از شرکت در این آوردگاه معرفی دستگاه‌ هایی بود که در این سه سال به کشور وارد کرده‌ایم اما به دلیل شرایط نامساعد حاکم بر کشور نتوانستیم آن‌ ها را به مشتریانمان معرفی کنیم؛ تا این لحظه بازدیدها خوب بود اما معمولاً نتایج و بازخوردها چند هفته پس از اتمام نمایشگاه مشخص می‌ شود.

  بیشتر بخوانید: تشریح اقدامات تعاونی در تامین مواد مورد نیاز چاپخانه‌داران

  وی در پایان اظهار داشت: یکی از کارهایی که می‌ توان برای حضور گسترده‌ تر بازدیدکنندگان انجام داد، ارائه تسهیلات حمل‌ و نقل است. مسئولان می‌ توانند اتوبوس‌ هایی را در مدت برگزاری نمایشگاه برای حمل‌ و نقل بازدیدکنندگان از میادین اصلی شهر در نظر بگیرند؛ به‌این‌ترتیب شرکت‌ کنندگان شهرستانی راحت‌ تر می‌ توانند به این نمایشگاه دسترسی داشته باشند.

  مطلب قبلیتغییر مهم در طرح ترافیک
  مطلب بعدیناوگان چاپ و نیاز به تسهیلات

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت − 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.