تغییر محدودیت های تردد در تهران

  0
  105
  محدودیت های تردد در تهران

  رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد در راستای کاهش ترافیک و آلودگی هوا، محدودیت های تردد در تهران از ساعت ۲۱ شب به ساعت ۲۳ افزایش پیدا کند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، مجید فراهانی با بیان اینکه تهران در زمینه شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار گرفته است، گفت: به نظر می‌رسد باید ستاد کرونا محدودیت تردد بعد از ساعت ۲۱ را جابجا کند، چراکه این محدودیت های تردد در تهران سبب شده است که شاهد ترافیک شدید در معابر تهران باشیم.

  وی با بیان اینکه ترافیک فشرده‌ای که از ساعت ۱۸ تا ۲۱  در معابر داریم به دلیل تلاش مردم برای رسیدن به مقصد قبل از ساعت ۲۱ است، گفت: بر همین اساس در ساعات منتهی به ساعت ۲۱ شاهد هجوم خودروها در سطح معابر هستیم که سبب ترافیک فزاینده و تولید گازهای آلاینده شده و عملا موجب آلودگی بیشتر سطح شهر تهران می‌شود.

  فراهانی با تاکید بر اینکه شاخص آلایندگی روز گذشته در شرایط سالم بود و هوای سالم داشتیم اما در هنگام شب به دلیل ترافیک، این شاخص بالاتر رفته و هوا ناسالم شد، گفت: بر همین اساس لازم است رفت و آمد به جای ساعت ۲۱، به ساعت ۲۳ افزایش پیدا کند و اجازه دهند به جای ترافیک شدید که هم موجب اتلاف وقت و بروز آلودگی هوا می‌شود، در شرایط زرد، این محدودیت های تردد در تهران کمترین شود.

          بیشتر بخوانید: کولاک برف و باد شدید در راه است

  مطلب قبلیمحمدعلی بایه/ گوشه ای در بیات چاپ
  مطلب بعدیارسال 35 هزار مرسوله از نمایشگاه مجازی کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × 2 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.