الزام به استفاده از کارت واکسن

  0
  65
  کارت واکسن

  مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: مسافران غیر ایرانی در صورتی که گواهی واکسن و تست PCR منفی ۹۶ ساعته نداشته باشند اجازه ورود به کشور را ندارند.  ازائه کارت واکسن ضروری است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین  به نقل از مهر، مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت این شرکت اعلام کرد: طبق آخرین دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ابلاغیه وزارت راه و شهر سازی ارائه تست PCR منفی ۹۶ ساعته کرونا به همراه گواهی کامل واکسیناسیون برای تمامی مسافران غیر ایرانی بالای ۱۲ سال برای ورود به کشور الزامی است.

  بیشتر بخوانید:

  کارخانه بسته بندی جنوب کرمان راه اندازی شود

  جزئیات استفاده از کارت واکسن 

  محمدرضا سیف گفت: برای مسافران ایرانی ارائه تست PCR منفی ۹۶ ساعته الزامی است.

  وی در ادامه افزود: مسافران غیر ایرانی در صورتی که گواهی واکسن و تست PCR منفی ۹۶ ساعته نداشته باشند اجازه ورود به کشور را ندارند و همکاران ما در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به شدت نظارت و پیگیری می‌کنند. در صورتی که شرکت‌های هواپیمایی طبق بخشنامه دستورالعمل‌ها را رعایت نکنند به سازمان هواپیمایی کشوری گزارش تخلف آن شرکت ارسال خواهد شد و طبق قوانین سازمان هواپیمایی با شرکت هواپیمایی متخلف برخورد می‌شود.

  سیف تاکید کردند: به هیچ عنوان اجازه ورود مسافر مشکوک یا بدون تست PCR و همچنین بدون کارت واکسن کرونا و یا گواهی به کشور داده نمی‌شود و همچنین مجدد به شرکت‌های هواپیمایی اعلام می‌شود که طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و وزارت راه و شهرسازی مسافر پذیرش کنند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 5 =