مدیر شرکت انصار گرافیک؛ رعایت وجهه بین‌المللی نمایشگاه

  گفت و گو با مدیر شرکت انصار گرافیک

  0
  102
  انصار گرافیک

  مدیر شرکت انصار گرافیک گفت: توجه به وجهه بین‌المللی نمایشگاه و حضور بازدیدکنندگان یا شرکت‌کنندگان خارجی می‌تواند موجب ارزآوری و شکوفایی اقتصادی شود.

  انصار گرافیکتاکید مدیر شرکت انصار گرافیک بر حضور شرکت های خارجی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین مجموعه انصار گرافیک اصفهان تولیدکننده سالنامه، تقویم رومیزی، تقویم دیواری و هدایای تبلیغاتی هفتمین دوره حضور در نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته را پشت سر گذاشت. به عقیده روح‌الله حسینی مدیرعامل مجموعه انصار گرافیک؛ نظم، انضباط و بهداشت نمایشگاه خوب بود اما تعداد شرکت‌کنندگان کمتر از سال‌های گذشته بود.

  وی همچنین اطلاع‌رسانی را یکی از ضعف‌های نمایشگاه برشمرد و گفت: اطلاع‌رسانی قوی منجر به حضور تعداد بیشتری از غرفه‌گذاران و بازدیدکنندگان خواهد شد که این به نفع هر دو طرف خواهد بود.

  وی افزود: دیدار و رابطه‌ی مستقیم تولیدکننده یا واردکننده با مشتریان واسطه‌ها را حذف خواهد کرد. با چنین شرایطی حداقل 20 درصد ازنظر قیمتی به سود مصرف‌کننده خواهد بود.

  بیشتر بخوانید: مدیر مجموعه پیک فدک؛ لزوم افزایش تبلیغات شهری

  حسینی معتقد است که توجه به وجهه بین‌المللی نمایشگاه و حضور بازدیدکنندگان یا شرکت‌کنندگان خارجی می‌تواند موجب ارزآوری و شکوفایی اقتصادی شود. وی در این رابطه گفت: کشورهایی مانند عراق، کویت و امارات می‌توانند از کشورهای هدف ما برای برگزاری نمایشگاه‌های آتی باشند.

  مطلب قبلیعوامل امنیتی ضد جعل در طراحی اسکناس یورو
  مطلب بعدیرانت‌بازی و نابودی صنعت چاپ استان البرز

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × دو =