مدیرعامل مجموعه سررسید آزاده؛ بودن به از نبودن

  گفت و گو با رضا حدیدی مدیرعامل مجموعه سررسید آزاده

  0
  90
  سررسید آزاده

  مدیرعامل مجموعه سررسید آزاده معتقد است؛ بازدیدکنندگان تخصصی هستند که موجب رونق نمایشگاه و کسب‌وکار شرکت‌کنندگان نمایشگاه می‌شوند. حضور افراد عادی جز شلوغی کاذب نمایشگاه و از دست رفتن وقت غرفه‌گذاران سود دیگری ندارد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ رضا حدیدی مدیرعامل مجموعه سررسید آزاده با بیان اینکه در طول پانزده دوره‌ای که در نمایشگاه حضور داشته، شاهد کاهش کیفیت آن بوده است، اظهار داشت: نمایشگاه ارگانیزم منظمی ندارد در صورتی ‌که با هزینه و وقتی‌ که تولیدکنندگان برای حضور در آن می‌گذارند باید بهتر ازآنچه امروز می‌بینیم برگزار شود. با این ‌وجود اعتقاد دارم که حضور در نمایشگاه بهتر از عدم شرکت در آن است.

  سررسید آزاده

  مدیر مجموعه سررسید آزاده تبلیغات را اصلی اساسی دانست

  مدیرعامل مجموعه سررسید آزاده ادامه داد: تبلیغات یک اصل اساسی برای جذب مخاطب در هر نمایشگاهی است. به مسئولان برگزارکننده پیشنهاد می‌کنم که برای سال‌های آتی اطلاع‌رسانی و تبلیغات بیشتر و بهتری را برای این نمایشگاه در نظر بگیرند.

  حدیدی یکی از نقاط قوت نمایشگاه این دوره را حضور بازدیدکنندگان تخصصی بیان کرد و گفت: بازدیدکنندگان تخصصی هستند که موجب رونق نمایشگاه و کسب‌وکار شرکت‌کنندگان نمایشگاه می‌شوند. حضور افراد عادی جز شلوغی کاذب نمایشگاه و از دست رفتن وقت غرفه‌گذاران سود دیگری ندارد.

  سررسید آزاده

  سررسید آزادهبیشتر بخوانید: آخرین مهلت ثبت نام برای حضور درنمایشگاه مجازی کتاب تهران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 − یک =