5 راهکار تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمند

  0
  46
  تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمند

  اصول تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمند

  امروزه با توجه به این امر که بیشتر کاربران اینترنت از تلفن همراه برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنند، بسیار ضروری است که تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمند مورد توجه بیشتر قرار بگیرد و محتواها را با توجه به الزامات این بخش، ایجاد نمایید. درواقع عدم توجه به مناسب بودن محتوا برای گوشی های هوشمند، حتی در زمینه سئو نیز تاثیر منفی را به همراه دارد.

  در این رابطه فراموش نکنید که بیش از 90 درصد جست و جوی افراد، به صفحه اول محدود می شود. به همین خاطر نیز توجه به سئو کاملا ضروری است. در ادامه پنج راهکاری را بررسی خواهیم کرد که باعث می شود تا تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمند به صورت مناسب صورت گیرد.

  توجه به سرعت و ابعاد

  اگر سایت شما در کمتر از سه ثانیه به نمایش درآورده نشود، همه چیز را از دست خواهید داد. به همین خاطر شما باید این اطمینان را داشته باشید که سایت در گوشی های هوشمند نیز سرعت لازم را دارد. همچنین این نکته را فراموش نکنید که ابعاد تلفن همراه، به مراتب کوچک تر است.

  به همین خاطر شما باید طرحی جدید را داشته باشید که تمامی بخش ها به راحتی قابل مشاهده باشد. درواقع بدترین نوع سایت ها آن هایی هستند که مشتری نیاز به زوم کردن مداوم دارد. همچنین شما باید نسبت به بزرگی فونت خود نیز تصمیم گیری مجددی را داشته باشید.

  تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمند

  استفاده از پاراگراف ‏های کوتاه ‏تر

  تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمند باتوجه به ابعاد گوشی ها بسیار مهم است که شما پاراگراف های کوتاه تری را داشته باشید و تا حد امکان از اضافه گویی خودداری کنید. در واقع ابعاد گوشی ابدا برای مطالعه مناسب نیست و طولانی بودن، می تواند شانس موفقیت را به کمتر از 50 درصد برساند. در این راستا شما می توانید خلاصه ای را در ابتدا قرار دهید تا مخاطبانی که حوصله مطالعه ندارند، با کلیت کار آشنا شوند و همچنین این بخش می تواند افراد را به مطالعه کامل، ترغیب نماید.

  استفاده از عکس و فیلم 

  توصیه می شود که در تمامی محتواهای خود، عکس و فیلم اضافه نمایید. دلیل این امر به این خاطر است که چنین اقدامی باعث خواهد شد تا نیاز به مطالعه کاهش پیدا کند و درک موضوع، ساده تر شود. در زمینه عکس فراموش نکنید که اینفوگرافی نیز در این گروه قرار می گیرد. در این رابطه فراموش نکنید که کیفیت کار نیز بسیار مهم بوده و لازم است تا عکس ها و ویدئوهای باکیفیتی را داشته باشید.

  بیشتر بخوانید: محتواسازی حرفه ای در دنیای جدید

  تولید محتوا برای کاربران گوشی هوشمنداز معجزه رنگ غافل نشوید

  رنگ ها در زمینه بازاریابی تاثیر بسزایی را دارند. با این حال در گوشی های هوشمند با علت فضای کمتر، این رنگ ها بیشتر خود را نشان می دهند که لازم است تا از مواردی مناسب استفاده کنید. در کنار این موضوع نکته دیگری که لازم است تا به آن توجه داشته باشید این است که حتما از کنتراست بالا هم برای رنگ و هم فونت خود استفاده کنید تا همه چیز به راحتی قابل مشاهده باشد.

  تیتر کوتاهی داشته باشید

  تیتر شما حتی از حالت عادی نیز باید کوتاه تر باشد تا در یک بخش، به خوبی مشاهده شود. در این زمینه فراموش نکنید که اصول سئو را در تیتر خود رعایت نمایید.

  مطلب قبلیاعلام برندگان جوایز نوآوری در صنعت فلکسو
  مطلب بعدیتعویق در برگزاری دهمین جشنواره صنعت چاپ آذربایجان غربی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − چهارده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.