نکاتی برای ایجاد یک سایت پربازدید

  0
  54
  سایت

  در اختیار داشتن یک سایت برای اکثر کسب و کارها امری بسیار مهم است، با این حال آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چه دلایلی باعث می شود تا شانس بالایی برای جذب مخاطبان بالا داشته باشید؟ در این راستا لازم است تا به نکات مختلفی توجه داشته باشید.

  درواقع تنها مسئله سئو نبوده و این موضوع به دلایل مختلفی بستگی دارد. در ادامه 7 رازی را بررسی خواهیم کرد که بدون شک تحولی در وضعیت سایت شما را به همراه خواهد داشت.

  از کلمات کلیدی درست غافل نشوید

  تقریبا تمامی افراد نسبت به ضرورت کلمات کلیدی آگاه هستند، با این حال اگر در زمینه انتخاب آنها اشتباه کنید، بالاترین حد نتایج را به دست نخواهید آورد. به صورت کلی تصورات شما ممکن است با واقعیت موجود تفاوت های چشمگیری داشته باشد.

  به همین خاطر نیز توصیه می شود که از نرم افزارهای موجود برای پیدا کردن محبوب ترین کلمات کلیدی در هر گروه، استفاده نمایید. با این اقدام تنها کافی است از بین گزینه های موجود، موارد مرتبط با کسب و کار خود را جدا نمایید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که توصیه می شود چند کلمه کلیدی مشترک را پیدا کرده و در کنار سایر موارد، برای هر اقدام خود حتما آنها را نیز بیاورید. این مسئله از نظر سئو سایت اقدامی کاملا نتیجه بخش محسوب می شود.

  بیشتر بخوانید:

  توصیه هایی برای استفاده از پلتفرم اینستاگرام

  راهکارهای حوزه روابط عمومی در تعامل با مشتری

  چالش های تعامل با همکار

  مدیریت کسب و کار با شیوه نوین

   

  سرعت سایت را افزایش دهید

  برای بهبود سرعت سایت، هیچ محدودیتی وجود نداشته و لازم است تا به صورت مداوم در این زمینه اقدام نمایید. همچنین لازم است تا پیوندهای لازم شکل گیرد تا دسترسی به سایت شما ساده تر شود. برای مثال پیوندهای داخلی صفحات، پرچسب تصاویر و پیدا کردن مشکلات موجود از جمله اقداماتی است که باید مورد توجه خود قرار دهید.

  این موارد بدون شک به دانش لازم نیاز داشته و به همین خاطر نیز توصیه می شود که از فردی حرفه ای استفاده نمایید. درواقع فراموش نکنید که اینترنت به مهمترین بستر جهت انجام اقدامات بازاریابی تبدیل شده و به همین خاطر نیز توصیه می شود که از اختصاص بودجه برای آن غافل نشوید.

  تنها به یک سایت محدود نباشید

  صفحات بیشتر باعث خواهد شد تا امکان گسترش نیز افزایش پیدا کند. در این راستا توصیه می شود که حتی از وبلاگ‎ها نیز غافل نشوید، با این حال لازم است که در تمامی آنها، سایت اصلی ذکر شود تا تاثیر لازم را به همراه داشته باشند. این مسئله بهتر از آن است که سایتی با گزینه های بیش از حد متنوع را داشته باشید.

  از شبکه های اجتماعی غافل نشوید

  یکی از اشتباهات رایج افراد این است که تصور می کنند بهبود وضعیت سایت به معنای انجام اقداماتی در درون صفحه است. این نگاه محدود بدون شک شما را از رسیدن به بالاترین نتایج ممکن دور خواهد ساخت. در این راستا نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که شبکه های اجتماعی به بخش جدا نشدنی زندگی امروز افراد تبدیل شده است.

  در این زمینه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که حداقل یک ساعت از زمان خود در طول شبانه روز را در شبکه های اجتماعی مختلف سپری نکند. 6 شبکه اصلی شامل: فیس بوک، اینستاگرام، یوتیوب، توییتر، لینکدین و تیک تاک است. در کنار این موارد فراموش نکنید که همواره اقدامات متنوعی جهت شانس کسب مخاطب بیشتر وجود دارد. برای مثال استراتژی پست مهمان و حضور در نقشه گوگل از جمله ساده ترین این موارد محسوب می شود.

  تیترهای جذاب انتخاب کنید

  برای بسیاری از افراد تیتر صرفا خلاصه ای از متن است، با این حال مهمترین واقعیت این است که مهمترین بخش محتوای شما است. درواقع مخاطب براساس آن تصمیم به مشاهده و یا رد شدن از محتوا خواهد کرد. در این راستا با مطالعه چند مقاله در رابطه با اصول انتخاب تیترهای جذاب و بررسی اقدامات انجام شده از سوی بهترین ها، می توانید به خوبی در این زمینه اقدام نمایید، با این حال به صورت یک استاندارد کلی، شما زمانی می توانید تیتر مناسب را انتخاب کنید که جامعه هدف خود را به خوبی شناخته باشید و هیچ گاه از اصل اختصار خارج نشوید.

  از امکانات گوگل استفاده نمایید

  در نهایت برای این امر که شانس موفقیت بالایی را داشته باشید، استفاده از امکانات تجاری گوگل، یک انتخاب کاملا حرفه ای خواهد بود. برای مثال تبلیغات گوگل، یک بخش کاملا پربازدید و مقرون به صرفه محسوب می شود. دلیل این امر به این خاطر است که گزینه های مختلفی برای پرداخت وجود دارد. برای مثال می توانید تعیین کنید که تنها به ازای هر بار کلیک بر روی تبلیغ، مبلغی کثر گردد. نکته دیگری که لازم است به آن توجه نمایید این است که خود را تنها تصور نکرده و با افراد و صفحات تاثیرگذار، همکاری های لازم را داشته باشید.

  محتوای ارزشمند تولید نمایید

  این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که اقدامات صرفا تجاری، ابدا جذابیتی را برای مخاطب نخواهد داشت. تحت این شرایط شما به تولید محتوا نیاز خواهید داشت. این مسئله را باید مهمترین اقدام در زمینه بازاریابی در عصر حاضر دانست. در این زمینه ارزشمندبودن، مهمترین اصل بوده و پس از آن مواردی نظیر چشم نوازی مطرح می شود. در این راستا نیز بررسی اقدامات انجام شده از سوی بهترین ها، می تواند راهنمای عمل بسیار خوبی برای شما باشد، با این حال شما تنها زمانی نتایج فوق العاده ای را به دست خواهید آورد که از دایره تقلید، خارج شوید.

  مطلب قبلیانجام واکسیناسیون کرونا در بیمارستان امام خمینی/ فرزند وزیر واکسن زد
  مطلب بعدیاشتباه در ارسال کتاب های نمایشگاه مجازی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 2 =