مدیر مجموعه کارت عروسی هم‌رنگ؛ بهترین مکان برای جذب مشتری

  محسن کاشفی مدیر مجموعه کارت عروسی هم‌رنگ

  0
  81
  کارت عروسی هم‌رنگ

  مدیر مجموعه کارت عروسی هم‌رنگ؛ یکی از مشکلات امسال نمایشگاه کم بودن تعداد سالن‌ها بود؛ از طرفی غرفه‌آرایی نیز مطلوب نبود و بین امکاناتی که برای دو سالن در نظر گرفته بودند تفاوت محسوسی وجود داشت.

   

  مجموعه کارت عروسی هم‌رنگ در حدود 20 سال است که در زمینه چاپ کارت‌های عروسی فعالیت می‌کند. محسن کاشفی مدیر این مجموعه که دوره چهارم حضور خود در نمایشگاه را تجربه می‌کند درباره چگونگی برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: بنده در نمایشگاه‌های دیگری همچون نمایشگاه چاپ نیز شرکت می‌کنم و باید بگویم که این‌چنین رویدادهایی برای ما فرصتی است که بتوانیم با مشتریان جدید ارتباط برقرار کنیم؛ بنده بر اساس بازخوردهای قبلی که از حضور خود در این نمایشگاه داشتم می‌توانم بگویم این رویدادها بهترین مکان برای جذب مشتری است.

   کارت عروسی هم‌رنگ

  بیشتر بخوانید:مدیر شرکت آوای عرشیا؛ عرصه‌ای برای تثبیت برندها

  مدیر مجموعه کارت عروسی هم‌رنگ: غرفه‌آرایی مطلوب نبود

  وی در ادامه اظهار داشت: یکی از مشکلات امسال نمایشگاه کم بودن تعداد سالن‌ها بود؛ از طرفی غرفه‌آرایی نیز مطلوب نبود و بین امکاناتی که برای دو سالن در نظر گرفته بودند تفاوت محسوسی وجود داشت.

  کاشفی افزود: یکی از مواردی که مسئولان برگزاری نمایشگاه‌ها باید به آن توجه داشته باشند فاصله برگزاری نمایشگاه‌ها است؛ اگر بتوانند شرایط را طوری فراهم کنند که بین برپایی این نمایشگاه و آوردگاه چاپ فاصله معقولی وجود داشته باشد قطعاً برای شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان خیلی بهتر است.

  مطلب قبلیمدیرعامل خانه کتاب از تشدید نظارت بر توزیع کاغذ یارانه ای خبر داد
  مطلب بعدیبررسی برگزاری جداگانه بخش کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × پنج =