مشارکت Alibaba و Unilever در راه اندازی سیستم جداسازی بسته بندی

  0
  57
  Alibaba و Unilever

  همکاری Alibaba و Unileverبرای بازگرداندن بسته بندی پلاستیکی به چرخه اقتصاد 

  شرکت‌های Unilever و Alibaba Group سیستم بازیافتی را با نام Al-enabled راه‌اندازی کرده‌اند که به‌طور خودکار می‌تواند بسته‌بندی‌های پلاستیکی را شناسایی و جدا کند تا بتوان با سرعتی بالا پلاستیک‌های گرید بالا را به چرخه اقتصاد دایره‌ای بازگرداند. Alibaba و Unilever

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از هنر بسته بندی، برای راه‌اندازی این سیستم جدید که Alibaba و Unilever راه اندازی کرده اند،  20 ماشین بازیافت در کارخانه‌های شرکت در شانگهای و گوانژو نصب شد. هر ماشین با فناوری AI تجهیز شده است که به‌طور خودکار انواع مختلف پلاستیک را شناسایی می‌کند.

  مصرف‌کنندگان از خدمات کیف پول الکترونیکی علی‌بابا برای اسکن QR code استفاده می‌کنند سپس بطری را درون سطل بازیافت می‌اندازند. فناوری AI کمک می‌کند تا سیستم به‌طور خودکار نوع پلاستیک بطری را شناسایی و آن را جدا و به چرخه بازیافت بازگرداند.

  بیشتر بخوانید: شناسه‌دار کردن و درج قیمت برای تمامی اقلام قطعات یدکی

  مصرف‌کنندگان Unilever کوپن‌های این شرکت و امتیازات انرژی سبز را از طریق Alipay دریافت می‌کنند و بطری‌ها را به درون ماشین‌های Waste-Free-World می‌اندازند. مصرف‌کنندگان سپس از این امتیازها برای کاشت درختان یا محافظت از زمین‌های محافظت شده استفاده می‌کنند. WFW بطری‌ها را از لحاظ کیفیت بازیافت جداسازی می‌کند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 + 3 =