گسترش کارخانه کارتن آسپتیک Greatview در اروپا

  0
  50
  کارتن آسپتیک

  شرکت بسته بندی گریت ویو (Greatview) کارتن آسپتیک چینی در اروپا در حال گسترش است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از سندیکای تولیدکنندگان کاغذ؛ شرکت گریت ویو آسپتیک چین (Greatview) که در حال حاضر یک کارخانه اروپایی را در آلمان اداره می‌ کند، اعلام کرد که قراردادی را برای خرید دارایی‌ های Alternapak Production srl در San Pietro در گو، ایتالیا امضا کرده است.

  کارتن آسپتیک تولیدی آلترناپاک تولیدکننده کارتن های آسپتیک برای صنایع غذایی مایع است و برای خدمات رسانی به مشتریان در اروپا، خاورمیانه و آمریکا استفاده می شود. به گفته Greatview، این کارخانه در اوایل سال جاری بیکار شد. پیش‌بینی می‌ شود تولید تا پایان سال جاری از سر گرفته شود.

   سایت خریداری شده پنجمین کارخانه Greatview در سطح جهان خواهد بود. این شرکت در سال 2012 با ساخت کارخانه کارتن سازی نوشیدنی در هاله آلمان با ظرفیت حدود 4 میلیارد کارتن آسپتیک برای شیر و نوشابه های غیر گازدار در سال وارد بازار اروپا شد. سایت های دیگر در چین واقع شده اند. این شرکت که دفتر مرکزی آن در چین و سوئیس است، در مجموع سالانه بیش از 10 میلیارد کارتن تولید می کند و 1600 نفر را استخدام می کند.

  کارتن آسپتیکبیشتر بخوانید: کمبود جعبه کارتن مایعات در روسیه

   ویکتور لی، مدیر بازرگانی بین المللی Greatview اظهار داشت: «این خرید نشان دهنده تعهد ما به گسترش تجارت بین المللی و افزایش نفوذ ما به مشتریان جدید و فعلی است. کارتن آسپتیک

  مطلب قبلی«ملی شدن نشر»، در دستور کار وزارت ارشاد
  مطلب بعدیانتصاب مدیر اجرایی و اعضای شورای راهبردی جشنواره صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.