مدیر شرکت دانش فر فیدار: رستگاری در برقراری ارتباط جهانی است

  0
  14
  شرکت دانش فر فیدار

  شرکت دانش فر فیدار؛ تولیدکننده بسته بندی های دارویی

  مدیر شرکت دانش فر فیدار ضمن بیان مشکلات این روزهای صنعت چاپ بیان داشت که باید به فکر بازارهای جهانی بود. 

  نیما دانش فر مدیر شرکت دانش فر فیدار درباره وضعیت این روزهای صنعت چاپ به خبرنگار چاپ و نشر گفت: یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که ما با آن درگیر هستیم و فکر می‌کنم تمامی همکاران ما با آن مواجه هستند مسئله تهیه مواد اولیه، نرخ ارز و توافق برجام است. مشکلاتی از این دست باعث می‌شود بازار ثبات لازم برای فعالیت‌های تجاری را نداشته نباشد.

  شرکت دانش فر فیدار کار خود را از سال 84 آغاز کرده است و هم‌اکنون نیز در بخش تولید بسته‌بندی‌های دارویی فعالیت اش را گسترش داده است و با شرکت‌های معتبر دارویی در این حوزه کار می‌کند.

  مدیر شرکت دانش فر فیدار ادامه داد: ما به‌عنوان تولیدکننده حق انتخاب نداریم. یکسری مواد اولیه بدون کیفیت و با قیمت‌های بالا در بازار موجود است و چون گزینه دیگری وجود ندارد مجبور هستیم از آن‌ها استفاده کنیم. این موضوع روی کیفیت کار ما تأثیر می‌گذارد و امکان رقابت در حوزه بین‌الملل را از ما سلب می‌کند.

  دانش فر بیان داشت: مشکلاتی که در صنعت چاپ وجود دارد ریشه‌ای است و مستقیماً به تصمیمات دولت‌مردان ما بستگی دارد. این موضوع یک مسئله عمومی است. راه‌حل مشکلات ما نه‌تنها در صنعت چاپ بلکه در کل صنایع، تعامل با دنیا است. زمانی که ایران بتواند از انزوا بیرون بیاید و راه تبادل اطلاعات باز شود می‌توان به آینده تجارت جهانی امیدوار شد. انسان‌ها به ارتباط است که زنده هستند، می‌توانند دانششان را به یکدیگر منتقل کنند و از یکدیگر کمک دریافت کنند.

  شرکت دانش فر فیدارمدیر شرکت دانش فر فیدار افزود: همان‌طور که اشاره کردم صنعت چاپ این روزها به‌سختی خود را سرپا نگاه داشته با این‌همه شرکت‌هایی داریم که با وجود همه سختی‌ها در صحنه بین‌المللی حضور دارند و کارهای درخور و شایسته‌ای نیز ارائه می‌دهند؛ اما شرایط کار برایشان بسیار سخت است.

  وی اظهار داشت: شما یک مسابقه دو را در نظر بگیرید که یک نفر با بهترین تجهیزات در آن شرکت می‌کند و یک نفر دیگر با یک کتانی پاره و یا حتی بدون کفش؛ تولیدکنندگان ما درصحنه بین‌المللی با چنین شرایط سختی ظاهر می‌شوند و با این‌همه توانسته‌اند حرفی برای گفتن داشته باشند. مسلماً اگر شرایط بین‌المللی با درایت مسئولان ما به ثمر برسد شاهد رشد و شکوفایی صنایع در همه حوزه‌ها خواهیم بود.

  بیشتر بخوانید: مدیر چاپ و بسته‌بندی یاقوت: بهره مندی از پتانسیل‌ های صنعت بسته‌ بندی ضروری است

  مدیر شرکت دانش فر فیدار در پایان افزود: صنعت چاپ از صنایع پیشرو است، تمامی صنایع به نوعی به این بخش وابسته هستند. در این چند سال اخیر نیز همکاران این بخش مطالبه گری‌هایی داشتند و حضورشان در رسانه‌ها پررنگ‌تر از پیش بود. امیدوار هستیم تا با پیگیرهای فعالان صنعت چاپ مسئولان توجهی را که این صنعت مستحق دریافت آن است را نسبت به این حوزه مبذول دارند.

  مطلب قبلیاهدای لوازم التحریر از سوی شرکت تعاونی لیتوگراف به مناطق محروم کشور
  مطلب بعدیآغاز طرح خرید متمرکز کتاب با مشارکت مالی استان ها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  6 + پنج =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.