اهدای لوازم التحریر از سوی شرکت تعاونی لیتوگراف به مناطق محروم کشور

  0
  70
  اهدای لوازم التحریر

  اهدای لوازم التحریر به کودکان محروم از تحصیل 

  مدیرعامل شرکت تعاونی سازندگان کلیشه و لیتوگراف مهر پلاک و چاپ اسکرین از تهیه و اهدای لوازم التحریر، پنکه و بخاری برای مناطق محروم بشاگرد استان هرمزگان و روستاهای تابع سردشت استان سیستان و بلوچستان  خبر داد.

  غلامرضا شجاع مدیرعامل شرکت تعاونی سازندگان کلیشه و لیتوگراف مهر پلاک و چاپ اسکرین در گفت و گو با خبرنگار مجله چاپ و نشر اظهار داشت: شرکت تعاونی سازندگان کلیشه و لیتوگراف همانند سال های قبل که در موضوع کمک به مناطق محروم کشور پیشتاز در میان تشکل ها، تعاونی ها و اتحادیه های صنعت چاپ بوده، شهریور ماه فراخوانی را برای جمع آوری کمک به منظور اهدای لوازم التحریر به مناطق محروم اعلام کرد که در نتیجه آن تعداد قابل ملاحظه ای کیف مدرسه به همراه ده قلم لوازم تحریر مورد نیاز برای یک سال تحصیلی دانش آموزان توسط خیران و تعاونی تهیه و ارسال شد.

  اهدای لوازم التحریروی ادامه داد: تعاونی لیتوگراف در سال 98  با کمک خیران دو مدرسه سه کلاسه در روستاهای تابع سردشت استان سیستان و بلوچستان که اهدای لوازم التحریر به این مدارس انجام شد. پیش از این نیز تعدادی پنکه برای این مدارس تهیه و ارسال شده بود و به زودی نیز تعدادی بخاری به آنجا فرستاده می شود.

  شجاع در ادامه از سید محمود موسوی رئیس اتحادیه سراجان به دلیل در اختیار قرار دادن تعدادی از کیف ها همچنین عباس تویسرکانی از بزرگان بازار برای در اختیار قرار دادن تعدادی از لوازم تحریرهای تهیه شده به قیمت خرید تشکر کرد و اظهار داشت: بدون شک این کار بزرگ و فرهنگ ساز است چرا که امسال به دلیل گرانی بی سابقه لوازم التحریر و کاغذ تعداد زیادی از خانواده ها فرزندان خود به ویژه دخترانشان را از تحصیل منع کرده بودند. چنین اقداماتی می تواند امیدی را در دل های فرزندان این آب و خاک زنده کند.

  اهدای لوازم التحریربیشتر بخوانید: نشست هیئت مدیره اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک با حضور مدیرکل دفتر امور چاپ

  مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگراف در پایان از همه تشکل ها، اتحادیه ها و تعاونی ها درخواست کرد چه به صورت انفرادی یا از طریق خیریه ها و افراد مورد اعتماد در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

  مطلب قبلیکاهش سرعت اینترنت در تضاد با منافع اقتصادی کشور است
  مطلب بعدیمدیر شرکت دانش فر فیدار: رستگاری در برقراری ارتباط جهانی است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − دوازده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.