صادرات محصولات چاپ و بسته بندی استان خراسان رضوی

  0
  47
  صادرات محصولات چاپ و بسته بندی

  صادرات محصولات چاپ و بسته بندی خراسان رضوی به کشورهای منطقه

  در نه ماهه نخست امسال صادرات محصولات چاپ و بسته بندی ازمبدا استان خراسان رضوی به مقصد کشورهای افغانستان ،ترکمنستان ،عراق مبلغ 7 هزار و ۴۰ میلیارد ریال  بوده است .

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از رویداد ایران، افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان داشت: صادرات محصولات چاپ و بسته بندی استان خراسان رضوی شامل سلفون، لفاف، لیبل، برچسب، پاکت آبمیوه و کارتن و در راستای تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی های مقام معظم رهبری است.

  وی اظهار داشت: همسایگی خراسان رضوی  با کشورهای افغانستان، ترکمنستان، پاکستان و همچنین همسایگی جمهوری اسلامی با عراق و کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس  فرصت مناسبی برای صدور کالاهای فرهنگی تولید داخل به این کشورها است .

  بیشتر بخوانید: اهمیت بسته بندی در اعتبار بخشی به محصول

  تحفه گربابیان اینکه  کالاها و محصولات ایرانی برای اینکه بتوانند در بازارهای هدف قدرت رقابت داشته باشد می بایست به نوع بسته بندی آنها نیزتوجه شود گفت: محصولات فرهنگی ایرانی از جمله کالاهای قابل توجه برای مخاطبان غیر ایرانی هستند و صادرات محصولات چاپ و بسته بندی می تواند بعنوان سفیر فرهنگی  ایران اسلامی ایفای نقش کند و پیام صلح ودوستی قدرتمندانه را به کشورهای دیگرمنتقل کند  که امروزه ازهر زمان دیگری باید بیشتر مورد توجه قرار گرفته شوند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + هفده =