تولید نخستین در Lug Cap آلومینیومی با وزنی کم

  0
  36
  Lug Cap

  در  Lug Cap آلومینیومی با ویژگی تازه نگه داشتن محصولات

  در آلومینیومی Lug Cap  ، Eeasy Lid به گونه‌ای طراحی شده تا تجربه باز کردن جار توسط مشتری را ارتقا دهد. از طرف دیگر تنها نصف وزن درب ‌های استیل مشابه را دارد.

  Lug Capبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی، سیستم باز کردن این درب به گونه‌ای است که به خاطر وجودی چیزی شبیه دکمه در آن، در هنگام فشردن توسط مشتری، شکاف کوچکی ایجاد می‌شود که درنهایت وکیوم ظرف را می‌شکند و درب با 40درصد نیروی فشاری کمتر باز می‌شود. بعد از مصرف محلول، دکمه را از درون فشار می‌دهید تا شکاف به گونه‌ای دوباره بسته شود که محصول تازه بماند و از ظرف چکه نکند.

  صنعت به‌طور کلی از دو نوع در  CT و Lug  در این بخش استفاده می‌کند. در آلومینیومی که از نوع Lug است تحولی در این صنعت به شمار می‌آید. اما درب‌های استیل نیاز به روکش اضافه نیز دارند که در برخی مواقع حاوی مواد شیمیایی خطرناک نیز هستند و معضلی در صنایع غذایی به شمار می‌آیند. درب آلومینیومی25 درصد نازک‌تر است. 

  بیشتر بخوانید: خدمات یک شرکت دانش ‌بنیان برای افزایش کیفیت محصولات پلیمری

  وزن Lug Cap نسبت به نمونه استیل 48درصد کمتر شده که به خاطر حذف روکش و پلاستیسول است. بازیافت آلومینیوم انرژی کمتری در مقایسه با استیل نیاز دارد و 40درصد اثر کربنی کمتری نیز به جای می‌گذارد.

  مطلب قبلیمدیر چاپخانه دیجیتال محمدی؛ عدم پشتیبانی مسئولان دولتی از صنعت چاپ
  مطلب بعدیفعالیت بیشتر کارآفرینان در بازار با استفاده از 3 تکنیک ساده

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 3 =