مدیر چاپ کامل: همدلی و وفاق نیاز بازار بسته‌بندی

  0
  71
  چاپ کامل پیمان محبوبی

  مدیر چاپ کامل: فرهنگ جوامع در دنیای کنونی به سمتی پیش می‌رود که باعث گسترش حوزه بسته‌بندی خواهد شد؛ هر کالایی که تولید می‌شود لاجرم باید در یک قالب بسته‌بندی شود. این روزها مردم نیازمند بسته‌بندی‌های شکیل و زیبا هستند و به همین دلیل این رسته هیچ‌گاه با شکست مواجه نخواهد شد.

   پیمان محبوبی مدیر چاپ کامل است؛ این مجموعه کار خود در رسته چاپ و بسته‌بندی را از سال 1353 آغاز کرده و هم‌اکنون نیز سال‌ها است که به تولید انواع جعبه و بروشورهای محصولات غذایی، آرایشی، داروسازی و بهداشتی مشغول است. مجموعه چاپ کامل در حال حاضر به‌صورت هلدینگی که متشکل از دو چاپخانه محتشم و کامل است به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در سال‌های آینده نیز برنامه‌هایی برای رشد و گسترش بیشتر دارد.

  چاپ کامل پیمان محبوبیمحبوبی درباره چگونگی وضعیت بازار بسته‌بندی به خبرنگار چاپ و نشرآنلاین گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که مجموعه‌های فعال در این حوزه با آن مواجه هستند مشکل سرمایه در گردش و تهیه مواد اولیه است؛ از طرفی ما با کمبود نیروی کار ماهر در رسته بسته‌بندی نیز مواجه هستیم.

  وی در ادامه افزود: همان‌طور که می‌دانید صنعت چاپ به مدد تکنولوژی روزبه‌روز در حال تغییر است و متأسفانه ایران در این بخش ضعیف عمل کرده است. مسئله مالی اما مهم‌ترین مشکل ما است؛ اگر مجموعه‌های فعال در این حوزه حمایت‌های مالی لازم را دریافت کنند می‌توانند موفقیت‌های بسیار زیادی به دست آورند.

  مدیر چاپ کامل با مهم خواندن امر آموزش و توجه به تغییرات تکنولوژیک صنعت چاپ اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند حامی صنعت چاپ به‌خصوص در رسته بسته‌بندی باشد وضع قوانینی است که به تولیدکنندگان این بخش کمک کند.

  مدیر چاپ کامل: دنیا نیازمند صنعت بسته بندی است

  محبوبی درباره آینده بازار بسته‌بندی بیان داشت: فرهنگ جوامع در دنیای کنونی به سمتی پیش می‌رود که باعث گسترش حوزه بسته‌بندی خواهد شد؛ هر کالایی که تولید می‌شود لاجرم باید در یک قالب بسته‌بندی شود. این روزها مردم نیازمند بسته‌بندی‌های شکیل و زیبا هستند و به همین دلیل این رسته هیچ‌گاه با شکست مواجه نخواهد شد. ممکن است با رکود مواجه شود اما به دلیل نیاز روزافزون بشر به این حوزه، صنعت بسته‌بندی همواره به کار خود ادامه خواهد داد.

  بیشتر بخوانید: ۳ هزارتن کاغذ انبار شده در بندرعباس کشف شد

  مدیر چاپ کامل با مهم خواندن نقش همدلی و وفاق در بین فعالان صنعت چاپ به‌ویژه رسته بسته‌بندی افزود: با ایجاد همدلی در بین رقبا و فعالان رسته بسته‌بندی است که ما می‌توانیم از شرایط سختی که تحریم‌ها ایجاد کرده‌اند، گذر کنیم.

  مطلب قبلیناوگان چاپ و نیاز به تسهیلات
  مطلب بعدیچاپ کتب درسی با مقوای داخلی و خودکفایی در این حوزه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هفده − 8 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.