مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس از منتخبان دوسالانه بسته ها

  0
  44
  مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس

  مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس با کسب تندیس طلایی به عنوان مجتمع چاپ برتر در زمینه تولید بسته بندی محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی انتخاب شد.

  چهارمین نمایشگاه دوسالانه بسته‌ ها از تاریخ ۲۹ بهمن تا 7 اسفندماه 1400 در فرهنگسرای نیاوران برگزار و اختتامیه این دوره نیز پنجشنبه 5 اسفندماه در هتل هما تهران برگزار شد.

  کتاب نمایشگاه دوسالانه‌ بسته ‌ها، هر دو سال یک ‌بار توسط مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس در تیراژ محدود منتشر می ‌شود. تصویر آثار برنده‌ های بخش ‌های رقابتی دوسالانه و تمام آثار راه‌ یافته به بخش ‌های مختلف نمایشگاه به همراه اسامی و راه‌ های ارتباط با دیزاینرها در این کتاب قرار می ‌گیرد.

  بیشتر بخوانید: جایزه جهانی ای دیزاین مهمان ویژه دو سالانه صنعت بسته بندی کشور 

  صفحه ‌آرایی و دیزاین کتاب دوسالانه به شکلی انجام می ‌شود که مخاطبان آن بتوانند به راحتی درک مناسبی از دیزاین بسته ‌بندی‌ های ارائه شده در نمایشگاه به دست بیاورند و در صورت نیاز به برقراری ارتباط با هر کدام از دیزاینرها به راحتی راه‌ های ارتباط با آن ها را در اختیار داشته باشند.

   

  تجلیل از مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس

  مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس در اختتامیه چهارمین نمایشگاه دوسالانه بسته‌ ها با کسب تندیس طلایی به عنوان مجتمع چاپ برتر در زمینه تولید بسته بندی محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی  انتخاب شد.

  مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس

  مطلب قبلیوضعیت صنعت چاپ استان لرستان و مشکلات دارایی
  مطلب بعدیمعاون فرهنگی وزارت ارشاد از تلاش برای کاهش قیمت تمام شده کاغذ خبر داد 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 3 =