هودیس؛ ادامه راه افتخار

  سه افتخار بزرگ و به‌ یادماندنی برای مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس فقط در دو هفته

  0
  85
  هودیس

  مجتمع چاپ و بسته‌ بندی هودیس پارس در دو هفته متوالی در دو نمایشگاه بین‌ المللی و تخصصی حضور پررنگ داشت و موفق به دریافت تندیس بهترین تولیدکننده بسته‌ بندی ثانویه و تندیس حامی مستمر در ترویج آموزش در صنعت چاپ و بسته‌بندی شد.

  حضور در نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تاثیر بسیار زیادی بر میزان افزایش تعاملات، ارتباطات و ایجاد سرنخ‌های مفید برای سازمان‌ ها و شرکت‌ ها دارد. از طریق این تعاملات سازنده است که می‌ توان فعالیت‌ های جدیدی را برای طولانی مدت برنامه‌ ریزی کرد. لذا شرکت در نمایشگاه‌ های تخصصی مرتبط با حوزه کاری، در دستور کار مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس قرار دارد.

   

  دستاوردها و افتخارات هودیس پارس

  قابل ذکر است مجتمع چاپ و بسته‌ بندی هودیس پارس در دو هفته متوالی در دو نمایشگاه بین‌ المللی و تخصصی حضور پررنگ داشته که از دستاوردهای آن می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

  حضور در نمایشگاه فارمکس خاورمیانه ۲۰۲۲ به عنوان تخصصی ترین رویداد دارویی منطقه و دریافت تندیس بهترین تولیدکننده بسته‌بندی ثانویه.

  حضور در نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و فرآوری (ماشین‌آلات صنایع غذایی) ۱۴۰۱ و دریافت تندیس به عنوان حامی مستمر در ترویج آموزش در صنعت چاپ و بسته‌بندی.

  هودیسهمچنین مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس به مدیریت امیر‌هومن محمدی، به عنوان صادر‌کننده برتر سال صنعت چاپ و بسته‌بندی، در جشن پاسداشت روز ملی صنعت چاپ ایران در سال ۱۴۰۱ -که توسط اتحادیه چاپخانه داران تهران برگزار شد- از طرف این اتحادیه انتخاب شد.

  این انتخاب توسط هیئت داوران جشنواره و با توجه به شاخص‌ های تدوین شده، بوده است. در این فرآیند، مجتمع‌ هایی که دارای محصولات صادراتی بودند، اسناد و مدارک مربوطه دال بر صادرات خود را برای هیئت اجرایی ارسال کرده تا مورد بررسی قرار گیرد. پس از بررسی‌ های لازم، مجموعه‌ ای که بیشترین صادرات را داشته، به عنوان صادرکننده برتر انتخاب شده است.

  امیرهومن محمدی نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و مدیرعامل مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس است که با تلاش و پشتکار فراوان طی بیست سال گذشته، توانست به عنوان صادرکننده برتر صنعت چاپ و بسته بندی معرفی شود.

  همچنین مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس به مدیریت امیر‌هومن محمدی، به عنوان صادر‌کننده برتر سال صنعت چاپ و بسته‌بندی، در جشنواره ملی صنعت چاپ ایران ۱۴۰۱، انتخاب شد

  به گفته ایشان، حدود بیست و پنج درصد از چاپ بسته‌‌ بندی‌ های این مجتمع مجهز چاپی مربوط به صادرات است که حدود پانزده درصد آن شامل بسته‌ بندی‌ های ثانویه و ما بقی آن که حدود ده درصد را تشکیل می‌ دهد، شامل صادرات مستقیم است.

  کشورهایی که از بسته‌ بندی‌ های چاپ شده توسط این مجتمع استفاده می‌ کنند شامل قزاقستان، ارمنستان، روسیه، عراق، تاجیکستان و دو شرکت اروپایی است.

  هودیسقابل ذکر است فرآیند صادرات بسته‌ بندی‌ های تولید شده در مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس با رعایت کلیه استانداردها و المان‌ های صادراتی از هفت سال پیش به صورت جدی شروع شده است.

  این شرکت مفتخر است که در پنج سال گذشته، سه مرتبه موفق به کسب عنوان صادرکننده برتر صنعت چاپ و بسته بندی شده است.

  بیشتر بخوانید: مجتمع چاپ هودیس پارس برترین کیفیت، بهترین طراحی

  مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس تولیدکننده تخصصی بسته بندی های دارویی، آرایشی و بهداشتی است که بیش از بیست سال در این حوزه به صورت مستمر، فعال و حرفه‌ای، فعالیت نموده است.

  مطلب قبلیحل مشکل کاغذ در حوزه مطبوعات و بازار نشر
  مطلب بعدینوسازی ناوگان فرسوده چاپ در برنامه شورای راهبردی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده + سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.