خدمات یک شرکت دانش ‌بنیان برای افزایش کیفیت محصولات پلیمری

  0
  41
  شرکت دانش ‌بنیان پلیمرهای زیست‌تخریب‌پذیر پلیمرهای زیست‌تخریب‌پذیر

  تولید و افزایش کیفیت محصولات پلیمری توسط یک شرکت دانش ‌بنیان 

  یک شرکت دانش ‌بنیان خدمات تخصصی و فناورانه را در صنعت شیمی پلیمر به منظور افزایش کیفیت محصولات پلیمری، بهبود تولید، مهندسی معکوس و تعیین ماهیت ارائه می دهد.

  شرکت دانش ‌بنیان پلیمرهای زیست‌تخریب‌پذیر

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت دانش ‌بنیان فنی مهندسی بسپار پایش پارس با محوریت راه ‌اندازی آزمایشگاه تخصصی اکرودیته در سطح ملی و بین‌ المللی به ‌منظور ارتقا بهره‌ وری واحدهای تولیدی با ارائه خدمات تخصصی پلیمری یکی از شرکت‌ های دانش ‌بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه فردوسی مشهد است.

  خدمات این شرکت دانش ‌بنیان در جهت افزایش کیفیت محصولات پلیمری و بهبود تولید، مهندسی معکوس و تعیین ماهیت است که به طبع آن باعث افزایش طول عمر محصول، رفع نیاز داخل و رضایت مشتری نیز می‌شود.

  پلیمرها اعم از رنگ، رزین، کامپوزیت، چسب، لاستیک، پلاستیک، روغن و موارد دیگر در زندگی امروز، به‌صورت گسترده و در تمامی ابعاد حضور دارند. از انواع قطعات پلیمری در صنایع مختلف گرفته تا لوازم منزل، نساجی و پوشاک، رنگ‌ها، خط‌کشی راه‌ها و علائم جاده‌ای، انواع ظروف بسته‌بندی و لوازم ایمنی کاربرد دارند.

  بیشتر بخوانید: نرخ محصولات پلیمری برای بسته بندی، تاثیری در نوسان قیمت شوینده ها ندارد

  نفت پایه پلیمر در جهان است، با توجه به نفت‌خیز بودن کشور ایران، با افزایش ارائه این خدمت، می‌توان کیفیت محصولات پلیمری و بهره‌وری تولید و صادرات این محصولات را به سطحی رساند که ایران ازلحاظ صادرات محصولات پلیمری به بالاترین سطح ممکن برسد.

  شرکت دانش‌بنیان فنی مهندسی بسپار پایش پارس موفق به ایجاد اشتغال برای ۱۴ نفر از فارغ‌التحصیلان متخصص به‌صورت مستقیم و حداقل ۵۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم شده است.

  مطلب قبلیحمایت از تولید کاغذ دغدغه ای جدی برای اهالی چاپ و نشر 
  مطلب بعدیمدیر چاپخانه امیر یاسوج؛ کارآفرینی بر اساس ظرفیت‌ها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + چهار =