نرخ محصولات پلیمری برای بسته بندی، تاثیری در نوسان قیمت شوینده ها ندارد

  0
  68
  محصولات پلیمر

  نرخ محصولات پلیمری وابسته به قیمت جهانی است

  رئیس انجمن ملی صنایع پلیمر با بیان اینکه مبنای قیمت گذاری محصولات پلیمری مبتنی بر ارز نیما و قیمت‌های جهانی است، گفت: طی یکسال گذشته نوسان بزرگی در نرخ گذاری ها وجود نداشته است.

  محصولات پلیمربه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از مهر، سعید ترکمان رئیس انجمن ملی صنایع پلیمر با بیان اینکه مبنای نرخ محصولات پلیمری در بورس کالا بر اساس نرخ ارز در سامانه نیما بانک مرکزی است، افزود: متوسط نرخ نرخ محصولات پلیمری مورد استفاده در صنایع شوینده برای بسته بندی و بطری که در بورس کالا به فروش می‌رسند تا هفته گذشته به ازای هر کیلوگرم مبلغ ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان بوده است.

  رئیس انجمن ملی صنایع پلیمر با بیان اینکه طی یکسال اخیر نوسان بزرگی در روند قیمت ارز نیمایی وجود نداشته است گفت: هرچند قیمت دلار سامانه نیما طی هفته‌های اخیر در محدوده ۲۶ هزار و ۷۰۰ تومان با نوسان مواجه شد اما در یکسال گذشته از نوسان‌های بزرگ در این سامانه خبری نبوده است.

  بیشتر بخوانید: ترکیب منحصر به فرد فیلم BioFreshPak برای بسته بندی میوه و سبزیجات

  این مقام مسئول با بیان اینکه قیمت محصولات پلیمری در بورس کالا وابسته به قیمت جهانی و قیمت ارز هستند، افزود: با توجه به عدم تغییر با اهمیت قیمت ارز در سال گذشته و همچنین روند متعادل قیمت‌ها در بازارهای جهانی؛ می‌توان گفت معاملات محصولات پلیمری در روندی ثابت و کم نوسان طی یکسال اخیر روبرو بوده اند. بر این اساس نوسان یکباره و جهش قیمت پلیمری ها و سرایت آن به سایر صنایع از جمله شوینده‌ها ملاحظه نمی‌شود.

  در ادامه روند تغییرات قیمت پایه پلی اتیلن بادی و پلی اتیلن ترفتالات بطری در سال قبل و امسال آمده است:

  محصولات پلیمرمحصولات پلیمرمحصولات پلیمرمحصولات پلیمر

  مطلب قبلیاحداث شهرک چاپ و نشر در استان خراسان جنوبی
  مطلب بعدیوابستگی کاهش قیمت نهایی کاغذ به ارز دولتی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.