عرضه فیلمی خاص برای صنعت لیبل توسط شرکت ژاپنی تویوبو

  0
  66
  صنعت لیبل

  عرضه نوعی فیلم برای صنعت لیبل توسط شرکت ژاپنی تویوبو که می توان با استفاده از لیزر پرینتر روی آن چاپ کرد. این لیبل که با نام تجاری Lesire ارائه می شود که فرآیند چاپ را سرعت بخشیده و قابل بازیافت است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ شرکت ژاپنی تویوبو (Toyobo) نوعی فیلم برای صنعت لیبل که می توان با استفاده از لیزر پرینتر روی آن چاپ کرد به بازار عرضه کرده است. این لیبل که با نام تجاری Lesire ارائه می شود که فرآیند چاپ را سرعت بخشیده و قابل بازیافت است.

  صنعت لیبلتحول در صنعت لیبل با تولید فیلم تولیدی شرکت تویوبو

  تویوبو ادعا می کند Lesire اولین فیلمی در بازار است که با استفاده از لیزر پرینتر می توان روی آن چاپ کرد و تحولی در صنعت لیبل ایجاد کرده است. فیلم هایی که تاکنون برای چاپ با پرینتر ارائه می شدند دو مرحله ای هستند. یعنی ابتدا توسط چاپگر جوهر افشان چاپ شده سپس برای کوتینگ، چاپ کاراکترها و طرح ها روی آن ها از چاپگر حرارتی استفاده می شود. برای بازیافت این فیلم ها ابتدا مرکب و کوتینگ آن ها باید پاک شود. 

  صنعت لیبل

  بیشتر بخوانید: تولید و عرضه لیبل ویژه ضد جعل در آلمان

  در فیلم جدید عمل چاپ درون فیلم با استفاده از لیزر به صورت مستقیم انجام می شود. به همین خاطر به مرکب و کوتینگ نیازی نیست و به راحتی می توان آن را بازیافت کرد. شرکت تویوبو در تولید فیلم های Mono Material یا تک پایه که تنها حاوی یک خانواده از پلیمرها هستند تخصص دارد. این شرکت تاکنون دو نوع فیلم تک پایه، یکی از جنس پلی استر به نام Olyster و دیگری از نوع BOPP به نام DP065 به بازار عرضه کرده است. فیلم Lesire در طول سال 2022 به تولید انبوه می رسد.

  مطلب قبلیاهمیت استفاده از ایمیل مارکتینگ در بازاریابی
  مطلب بعدیتولید کاغذ از کود حیوانی برای اولین بار در جهان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × 1 =