نخستین حضور پاویون سلولزی ایران در نمایشگاه دبی

  0
  87
  پاویون سلولزی ایران

  پاویون سلولزی ایران در نمایشگاه propaper دبى حضور خواهد داشت، این نمایشگاه 29 تا 31 شهریور برگزار خواهد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، رضا امیدی، مجری و رئیس برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا  با اشاره به حضور فعالان حوزه کاغذ و سلولزی ایران در نمایشگاه کاغذ و مقوای دبی، گفت: طی تفاهم‌نامه همکاری مشترک که با نمایشگاه کاغذ و مقوای دبی داشتیم، قرار است مجموعه‌ای از شرکت‌های ایرانی در قالب پاویون تخصصی در این نمایشگاه حضور داشته باشند. پاویون سلولزی ایران 

  وی با اشاره به فضای 100 متری پاویون ایران در این نمایشگاه، توضیح داد: حضور برندهاى سلولزى ايرانى در نمايشگاه‌هاى خارجى با هدف برندسازى فرامرزى و معرفى صنايع فعال در زنجيره سلولزى ايران در  خارج كشور انجام خواهد شد.

   پاویون سلولزی ایران

  بیشتر بخوانید: تأکید رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ بر لزوم همکاری بانکها برای تخصیص ارز

   

  برنامه ریزی برای حضور در پاویون سلولزی ایران

  امیدی افزود: در این زمینه برنامه‌ريزي‌هاى منسجمى برای حضور در نمايشگاه‌هاى خارجى با هزينه اقتصادى در قالب پاويون تخصصى ايران صورت گرفته است كه براى سال جارى نمايشگاه‌هاى تخصصى در امارات، هند، تركيه و روسيه هدف‌گذارى شده است.

   پاویون سلولزی ایران وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه از ٢٩ تا ٣١ شهريور در دبی، گفت: شیوه‌های حضور در قالب‌های مختلف پیش‌بینی شده است و غرفه‌داران می‌توانند به‌صورت مشارکتی یا دریافت کانتر مجزا در این پاویون حضور داشته باشند.

  امیدی تاکید کرد: معرفى شركت، محصولات و خدمات و برند‌سازى در پاويون اختصاصى ايران ازجمله کارکردهای این حضور است که با توجه به توسعه خدمات و فعالیت‌های دست‌اندرکاران حوزه کاغذ و سلولزی طی سال‌های اخیر می‌تواند به ارزآوری برای کشور منجر شود.

  مطلب قبلیمدیر انتشارات ترمه: مشکلات ناشران بر سر قیمت
  مطلب بعدیکمبود جعبه کارتن مایعات در روسیه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.