تعلیق کارخانه موندی اوکراین در پی جنگ

  0
  66
  موندی

  موندی خمیر، کاغذ چاپ و تحریر و کاغذ بسته بندی تولید در کارخانه خود در اوکراین را به حالت تعلیق درآورده است، در حالی که کارخانه خمیر و کاغذ روسیه آن همچنان فعال است.

  کارخانه موندی تولید کننده خمیر، کاغذ چاپ و تحریر و کاغذ بسته بندی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صنایع سلولزی ایران، کارخانه موندی یک کارخانه خمیر، کاغذ چاپ و تحریر و کاغذ بسته بندی در سیکتیوکار در جمهوری کومی، در شمال شرقی مسکو است. این کارخانه در اوکراین کیسه های کاغذی تولید می کند و در لویو در غرب کشور و در حدود 70 کیلومتری مرز لهستان واقع شده است.

  این گروه در بیانیه‌ای اعلام کرد که از نزدیک وضعیت اوکراین و «واکنش دولت‌های بین‌المللی و هرگونه تأثیر احتمالی بر این گروه» را زیر نظر دارد. قیمت سهام موندی از زمان آغاز حمله روسیه به اوکراین در 24 فوریه، 19.6 درصد کاهش یافته است و از این رو فعالیت های این کارخانه به حالت تعلیق درآمده است.

  موندی گفت که کارخانه آن در روسیه حدود 12 درصد از فروش گروه را بر اساس محل تولید تشکیل می دهد و در درجه اول فروش محصولات این کارخانه به بازار های محلی است.

  بیشتر بخوانید: برگزیدگان مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی معرفی شدند

  این گروه  5300 کارمند در روسیه دارد. این شرکت همچنین از سایت‌های تولید بسته‌بندی انعطاف‌پذیر در Peraslavl و Aramil بهره می‌برد و محصولات کارتنی در Mondi Lebedyan تولید می‌کند.

  در سال 2020 این گروه  6.66 میلیارد یورو (5.55 میلیارد پوند) فروش داشته است. این گروه نتایج سال 2021 خود را این هفته اعلام خواهد کرد.

   

  مطلب قبلیمطالبات کارگران کاغذ پارس باید در مجلس بررسی شود
  مطلب بعدیامضای تفاهم‌ نامه آموزش اتحادیه چاپخانه داران با مرکز تخصصی راهبری تحول سازمانی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده − 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.