برگزیدگان مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی معرفی شدند

  0
  97
  مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی

  اختتامیه مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی برگزار شد 

  اختتامیه مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی، با معرفی برگزیدگان در رشته‌های فرش، کفش، مبلمان، جواهرات و بسته بندی زعفران برگزار شد.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران در اختتامیه مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی که در محل خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال برگزار شد، نمایشگاهی از تصاویر محصولات برتر نیز به معرض نمایش در آمد تا زمینه آشنایی بیشتر علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری نیز فراهم شود.

  در این نمایشگاه ۱۷۰ نفر از تولیدکنندگان و علاقه‌مندان در رشته‌های یاده شده از آثار برگزیده بازدید کردند، تعداد ۳۴۳ طرح مختلف به دبیرخانه این مسابقات رسیده است که در زمینه طراحی فرش ۱۱۰ طرح، کفش ۱۳۵ طرح، مبلمان ۵۲ طرح و در بخش طراحی بسته‌بندی زعفران ۴۶ طرح با یکدیگر رقابت کرده‌اند.

  از مجموع آثار رسیده در رشته‌های طراحی مبلمان ۱۲ تیم، فرش ۶ تیم، کفش ۱۱ تیم و زعفران ۱۳ تیم از سایر استان‌های کشور با یکدیگر رقابت کردند، نفرات برتر در بخش طراحی کفش آیدا آزاد، نفیسه بزاز و فرزانه حدادی حائز رتبه شدند.

  در مراسم اختتامیه مسابقات ملی طراحی محصول و بسته بندی حمیدرضا رحمانی، پرنیا مقیاسیان و ملیکا آخته به عنوان برگزیده در رشته طراحی بسته‌بندی زعفران معرفی شدند، در طراحی فرش زهرا حدائقی، مرضیه گرگانی و پگاه پویانفر رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند، برگزیدگان این مسابقات در رشته طراحی مبلمان نیز بهاری‌خواه، شهسواری و مندوستی معرفی شدند.

  بیشتر بخوانید: مجتمع چاپ و بسته بندی هودیس پارس از منتخبان دوسالانه بسته ها

  در این مسابقات ملی از استان‌های تهران، اصفهان، خراسان جنوبی، فارس، سمنان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، کرج، لرستان، زنجان، کرمانشاه، آذربایجان‌های غربی و شرقی، گلستان، خراسان شمالی، قم، قزوین و خراسان رضوی با ارسال آثار خود به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند.

  گفتنی است این مسابقات به همت شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، توسط مرکز نوآوری و کارآفرینی تک و با حمایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی، خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، مرکز نوآوری شهری مشهد و شتاب‌دهنده کسب‌و کار فردوسی برگزار شده است.

  مطلب قبلیتمدید معافیت بیمه ای کارگاه های دارای ۵ کارگر
  مطلب بعدیتعطیلی گسترده چاپخانه‌های استان لرستان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.