صنعت بسته بندی مورد توجه نمایشگاه مجازی کتاب

  0
  74
  بسته یندی ایچ

  رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی داکار: سنگال می تواند با استفاده از توانمندی های هرمزگان ، صنعت صیادی خود را به روز کند. وی صنعت بسته بندی را از دیگر بخش هایی اعلام کرد که مورد توجه سنگال است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از برنا، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبزیان هرمزگان در وبینار معرفی فرصت ها و توانمندی های تجاری وسرمایه گذاری اتاق بازرگانی بندرعباس و داکار درخصوص ظرفیت ها و پتانسیل های بخش آبزیان هرمزگان گفت: این استان بزرگترین تولید کننده و صادرکننده آبزیان ایران است.

  مهرداد بازرگان گفت:استان ظرفیت پرورش، میگو در دریا و خشکی دارد و انواع آبزیان در استان صید می شود.وی گفت: تنوع محصولات دریایی باعث شده که بازار بزرگی در دنیا داشته باشیم، در حال حاضر 8700 هکتار استان زیر کشت میگوی پرورشی است و 25 تن میگوی پرورشی داریم و 50 هزار تن نیز افزایش می یابد و بزرگترین پرورش دهنده میگوی ایران هستیم.صنعت بسته بندی

  بازرگان با اشاره به اینکه 25 واحد مرکز تکثیر ماهی و میگو داریم ، افزود: برنامه پرورش ماهی در قفس 5هزار تن داریم و به 50 هزار تن در برنامه ای کوتاه مدت افزایش می یابد. رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان آبزیان هرمزگان با بیان اینکه120 واحد فرآوری ماهی و میگو در استان وجود دارد، خاطرنشان کرد: اکثر واحدهای تولیدی کد بهداشتی اروپایی دارند و به مناطق مختلف دنیا این محصولات را صادر می کنند.

  بازرگان گفت: امکان سرمایه گذاری مشترک با سنگال در صید، پرورش ، فرآوری و صادرات محصولات دریایی را داریم.وی در پایان اظهار امیدواری کرد ارتباط دوسویه با سنگال در حوزه آبزیان افزایش یابد.

  شیلات و کشتی سازی ظرفیت های مناسب همکاری هرمزگان و سنگال است

  محمدرضا دهشیری در این وبینار ، افزود: مذاکره و رایزنی هایی در این زمینه انجام شده که می تواند به اقدام عملی برسد.وی ادامه داد: در اولین گام لازم است گزارش مستندی از عملکرد وتوانمندی هرمزگان در این بخش ها تهیه شود تا مبنای تصمیم گیری های بعدی قرار گیرد.صنعت بسته بندی

  دهشیری اضافه کرد:سفارت ایران در داکار آماده است شرایط امضای تفاهمنامه دو جانبه را فراهم کند تا روابط اقتصادی هرمزگان و سنگال تسهیل گردد.رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی داکار نیز در این نشست کشاورزی، کشتی سازی و شیلات را از حوزه های مورد علاقه بازرگانان سنگال برای همکاری با هرمزگان دانست.

  بیشتر بخوانید:

  فعالیت مجتمع ساحل صید کنارک با تسهیلات بانکی

  استفاده از پلاستیک های بازیافتی برای بسته بندی نوشیدنی

  معرفی بطری های شیشه ای با روکش پلیمر

  رفع نیاز کشور با صنعت بسته بندی اصفهان

  عبدو لادی سو خاطر نشان کرد: سنگال می تواند با استفاده از توانمندی های هرمزگان ، صنعت صیادی خود را به روز کند. وی صنعت بسته بندی را از دیگر بخش هایی اعلام کرد که مورد توجه سنگال است.در ادامه این نشست فعالان و دست اندرکاران شیلات وکشتی سازی هرمزگان ، ظرفیت های شیلاتی وکشتی سازی استان را به طور کامل برای اعضای اتاق بازرگانی وکشاورزی داکار تشریح کردند. صنعت بسته بندی در این پروژه نقش مهمی بر عهده دارد.

  مطلب قبلیدلایل افزایش قیمت کاغذ در بازار آزاد
  مطلب بعدیرفع حصر از دلارهای ایران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + 20 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.