تولید میلیاردی زباله های بسته بندی پلاستیکی در 1 سال انگلیس

  0
  43
  زباله های بسته بندی پلاستیکی

   مردم انگلیس سالانه نزدیک به ۱۰۰ میلیارد قطعه زباله های بسته بندی پلاستیکی را دور می ریزند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، طبق بررسی سازمان صلح سبز (Greenpeace)، خانواده‌های انگلیسی سالانه نزدیک به ۱۰۰ میلیارد قطعه زباله های بسته بندی پلاستیکی دور می اندازند.

  نتایج یکی از بزرگ ‌ترین پروژه‌های تحقیقاتی داوطلبانه در مورد حجم و بزرگی زباله‌ های پلاستیکی نشان می‌ دهد که تنها ۱۲ درصد از بسته ‌بندی‌ های یک بار مصرف خانوارهای انگلیسی برای بازیافت به مراکز مربوطه ارسال می‌ شود.

  زباله های بسته بندی پلاستیکیدر این بررسی از خانوارها درخواست شد تا زباله های بسته بندی پلاستیکی خود را در مدت یک هفته در ماه مه محاسبه کنند. نزدیک به ۲۵۰ هزار نفر از اعضای حدود ۱۰۰ هزار خانوار شرکت کردند و نتایج بدست آمده را برای این سازمان ارسال کردند. بیشترین نسبت زباله های پلاستیکی یعنی ۸۳ درصد مربوط به بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی است و رایج ترین آن‌ها بسته بندی میوه و سبزیجات است.

  بیشتر بخوانید: کاهش مصرف بسته بندی و ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در هند

  به گزارش روزنامه گاردین، در حالیکه دولت انگلیس داده‌هایی را درباره وزن زباله‌های پلاستیکی جمع‌آوری شده از خانواده‌ها منتشر کرده، هیچ آمار رسمی در مورد تعداد اقلام پلاستیکی دور ریخته شده، وجود ندارد. بنابراین، این تحقیق اطلاعات قابل توجهی در مورد مقیاس زباله‌ های بسته بندی پلاستیکی ارائه می دهد.

  مطلب قبلیمیزان مالیات پرداختی مشاغل اعلام شد
  مطلب بعدیارائه کاغذهای جدید کرافت شرکت UPM

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده − 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.