مدیرعامل چاپ سهند نوین: عدم اتحاد بین فعالان بازار بسته‌ بندی

  0
  64
  مدیرعامل چاپ سهند نوین

  مدیرعامل چاپ سهند نوین بیان کرد: مسئله ای که فعالان بازار بسته‌ بندی را تهدید می‌ کند مشکل قیمت‌ ها است و متأسفانه همکاران به تعرفه‌ اتحادیه عمل نمی‌ کنند و حاضرند با قیمت‌ هایی زیر توافق حاصل میان دیگر چاپخانه‌ ها کار کنند و این موضوع باعث می‌ شود تعادل بازار بسته‌ بندی بر هم بخورد.

  احمد براتی، مدیرعامل چاپ سهند نوین درباره وضعیت بازار بسته‌ بندی به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: متأسفانه صنعت چاپ و رسته بسته‌ بندی روزبه‌روز در رکود بیشتری فرو می‌ رود. مسائلی از قبیل هزینه‌ های جاری یک چاپخانه ازجمله چالش‌ های ما است. برای مثال این ماه برای مجموعه ما 40 میلیون تومان هزینه برق آمده است. این هزینه‌ ها باعث شده تا بسیاری از همکاران ما نتوانند به کار خود ادامه دهند؛ و یک‌ به‌ یک از این کار بیرون می‌ آیند.

  مدیرعامل چاپ سهند نوین: متأسفانه صنعت چاپ و رسته بسته‌ بندی روزبه‌روز در رکود بیشتری فرو می‌ رود

  براتی ادامه داد: ما به دلایل شرایطی که رکود اقتصادی برایمان به وجود آورده است مجبور به تعدیل نیرو شده‌ ایم و این خود از بحرانی که در این بازار وجود دارد حکایت می‌ کند.

  بیشتر بخوانید: مدیر چاپ کامل: همدلی و وفاق نیاز بازار بسته‌بندی

  مدیرعامل چاپ سهند نوین تصریح کرد: مسئله دیگری که بازار بسته‌ بندی را تهدید می‌ کند مشکل قیمت‌ ها است. اتحادیه تعرفه‌ ای برای این منظور معین کرده است؛ اما متأسفانه همکاران به آن عمل نمی‌ کنند. یکسری از چاپخانه‌ داران هم که خودشان می‌ گویند زیر قیمت کار انجام ندهید به تعهدشان پایبند نمی‌ مانند و حاضرند با قیمت‌ هایی زیر توافق حاصل میان دیگر چاپخانه‌ ها کار کنند. این مطلب نیز باعث می‌ شود تعادل بازار بسته‌ بندی بر هم بخورد.

  مطلب قبلینوشت افزار ایرانی تحت تاثیر تورم و شرایط اقتصادی حاکم
  مطلب بعدینشست هیئت مدیره اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک با حضور مدیرکل دفتر امور چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.