نشست هیئت مدیره اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک با حضور مدیرکل دفتر امور چاپ

  0
  79
  اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک

  جلسه هیئت مدیره اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ اسکرین و چاپ دیجیتال و کانون های تبلیغاتی با حضور مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل ارشاد اسلامی استان تهران روز چهارشنبه 23 شهریورماه برگزار شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک، چاپ اسکرین و چاپ دیجیتال و کانون های تبلیغاتی جلسه صبحانه کاری با حضور علی اکبر ابراهیمی مدیرکل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عبدالرضا علی پناه معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

  اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاکدر این جلسه مدیرکل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با این اتحادیه ابراز داشت. همچنین معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از برگزاری این جلسه استقبال نموده و آمادگی اداره کل را برای هماهنگی بیشتر با اتحادیه اعلام کرد.

  بیشتر بخوانید: هیئت مدیره جدید اتحادیه لیتوگراف آغاز به کار کرد

  در ادامه این جلسه اعضای هیئت مدیره اتحادیه با طرح موضوعات مورد نظر و مشکلات پیش روی صنف از مدیران وزارت ارشاد خواستند تا تعامل بیشتری با این اتحادیه داشته باشند. در پایان جلسه نیز مقرر شد این جلسات به صورت متناوب ادامه یابد.

  اتحادیه لیتوگراف، مهر و پلاک

  مطلب قبلیمدیرعامل چاپ سهند نوین: عدم اتحاد بین فعالان بازار بسته‌ بندی
  مطلب بعدیدریافت مالیات و عدم توجیه دولت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 + 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.