مدیر فروش شرکت کیاما: چاپ و تولید بسته‌ های دارویی نیازمند دقت بیشتر

  0
  49
  مدیر فروش شرکت کیاما

  مدیر فروش شرکت کیاما معتقد است بسته بندی دارو به‌صورت مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط است و به همین دلیل نیز چاپ و تولید بسته‌ های دارویی سخت‌ تر بوده و نیاز به‌ دقت بیشتر دارد.

  شرکت آذین نقش دوران (کیاما) از سال 1385 در زمینه چاپ انواع لیبل پشت‌های چسب‌دار پا به عرصه فعالیت گذاشت و اکنون تبدیل به یکی از ده شرکت برتر در این صنعت به شمار می‌ آید. آرش مهمان‌دوست مدیر فروش شرکت کیاما هدف از حضور در نمایشگاه ایران فارما را حمایت از مشتریان و همچنین بازاریابی و معرفی فعالیت‌ های این مجموعه به شرکت‌ های داروسازی برشمرد که به دنبال تأمین لیبل و برچسب برای محصولات تولیدی خود هستند.

  وی در رابطه باکیفیت برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه بازدیدکنندگان کمی حضور داشتند اما به‌طور کلی از نظر کیفیت و محتوای برگزاری راضی‌ کننده بود و به دستاوردهای آن خوش‌بین هستم.

  مدیر فروش شرکت کیامامدیر فروش شرکت کیاما ضمن تشکر از مسئولان برگزارکننده نمایشگاه پیشنهاد کرد که برای دوره‌ های آتی نمایشگاه، غرفه‌ ها کمی منسجم‌ تر طراحی و از پراکندگی آن‌ها جلوگیری شود.

  بیشتر بخوانید: مدیر فروش هلدینگ خجسته: بسته‌ بندی دارو بسیار حساس‌ تر از صنایع دیگر است

  مهمان‌دوست در رابطه با ویژگی‌ های کار در حوزه صنعت بسته‌ بندی دارو خاطرنشان کرد: تولید در صنعت بسته‌ بندی دارو حساسیت‌ های فراوانی دارد حتی ما که در حوزه چاپ لیبل فعالیت داریم نیز جدا از این مسئله نیستیم چرا که این بسته‌ ها به‌صورت مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط است و به همین دلیل نیز چاپ و تولید بسته‌ های دارویی سخت‌ تر بوده و نیاز به‌ دقت بیشتر دارد.

  مدیر فروش شرکت کیاما

  مطلب قبلیکارخانه تولید جوهر‌های نانویی در هلند راه اندازی شد
  مطلب بعدیبیان مشکلات فعالان و پیشکسوتان صنعت چاپ استان سمنان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − 6 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.