چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی افتتاح شد

  0
  71
  پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا

  چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته، امروز  در تاریخ 31 خرداد ماه با حضور جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران صنایع کاغذ و چاپ در محل برگزاری نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران افتتاح شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته ، با حضور مهدی صادقی‌نیارکی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

   

  برپایی چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی در 3 سالن

  گفتنی است این دوره از نمایشگاه در فضایی به وسعت ۱۰‌هزار متر مربع و در سه سالن برگزار می ‌شود که در مقایسه با نمایشگاه پارسال رشد ۱۰۰ درصدی داشته است و یک شرکت ماشین ‌ساز هندی نیز در این رویداد حضور دارد.

  بیشتر بخوانید: شمارش معکوس چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

  با توجه به ضرورت ‌های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، مدیران چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مانند سال گذشته تدابیر بهداشتی پیش ‌بینی کرده ‌اند.

  چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته تا 3 تیر ماه در سالن های 35 و ۳۸ A و ۳۸ B محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.

  مطلب قبلیشفافیت در امور مالیاتی چاپخانه داران
  مطلب بعدیچاپ نقش الماس پانزده سال صعود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × سه =