تبادل اطلاعات در چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ

  0
  64
  چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ

  90 مقاله به دبیرخانه چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ ارسال که 51 مقاله پذیرفته شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ احمد ثمری‌ها، رئیس انجمن علوم و صنایع چوب و کاغذ ایران و دبیر اجرایی چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ با بیان اینکه سه‌ شنبه (4 مرداد‌ماه) همایش برگزار خواهد شد، عنوان کرد: حدود 90 مقاله به دبیرخانه ارسال شد، از این تعداد 51 مقاله پذیرفته شده است که 6 مقاله در این همایش ارائه خواهد شد.

  چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذبرنامه های چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ

  وی ادامه داد: حدود 6 نویسنده به تناسب زمان، هر کدام به مدت 12 دقیقه به‌صورت شفاهی سخنرانی و 3 دقیقه فرصت پرسش و پاسخ خواهند داشت.

   ثمری‌ها با اشاره به دیگر برنامه‌ های پیش‌بینی شده برای این همایش، عنوان کرد: قرار است تیم تحقیقاتی «کارتن توحید» و «دنا سلولز» آخرین دستاوردهای خود در حوزه بسته‌ بندی را در این همایش ارائه کنند.

   به گفته وی، تقدیر از استادان و پیشکسوتان دانشگاه و صنعت در حوزه کاغذ و مقوا و نیز یکی دیگر از برنامه‌های این همایش است که در ادامه خواهیم داشت.

   ثمری‌ها با بیان اینکه اهداف مختلفی از برگزاری این همایش داریم، توضیح داد: ايجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای نوین پژوهشی بين انديشمندان، محققان، صنعتگران، دانشجویان و دست‌اندرکاران در زمينه علوم و صنایع چوب و کاغذ ازجمله موضوعاتی است که در همایش دنبال می‌شود.

  بیشتر بخوانید: نشست خبری پنجمین نمایشگاه تخصصی بین المللی کاغذ، مقوا و کارتن برگزار شد

  چهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ سه‌شنبه 4 مرداد از ساعت 9 تا 16 همزمان با پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا در سالن مروارید خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌‌شود.

  مطلب قبلیبازار ملزومات چاپ با خود تحریمی مواجه است
  مطلب بعدیطراحی استراتژی بازاریابی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت − چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.