پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی کارخانه تولید کاغذ سنگی اسدآباد

  0
  36
  مدیر کارخانه چوب و کاغذ

  سرمایه‌گذار کارخانه تولید کاغذ سنگی اسدآباد از پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی این کارخانه صنعتی شهرستان خبر داد.

  حسین اسکویی سرمایه گذار کارخانه تولید کاغذ سنگی اسدآباد گفت: کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک و پلی‌اتیلن اسدآباد در شهرک صنعتی شهرستان در دست احداث بوده که طبق پیش‌بینی اتمام شده و تکمیل طرح به صرف هزینه‌ای افزون بر ۴۵۰ میلیارد تومان نیاز دارد.

  وی گفت: سعی داریم طرح صنعتی کارخانه تولید کاغذ سنگی اسدآباد تا دهه فجر سال‌جاری به بهره‌برداری برسد و احداث این کارخانه با ظرفیت ۲۰ هزار تن برای ۲۰۰ نفر از جوانان منطقه اشتغال به همراه خواهد داشت.

  سرمایه‌گذار کارخانه تولید کاغذ سنگی اسدآباد اظهار داشت: پروژه کارخانه کاغذ سنگی شهرستان شامل شش خط تولید در سه فاز است و در احداث این کارخانه بزرگ صنعتی تمامی هزینه‌ها و اعتبارات از محل آورده شخصی خود بوده و از هیچ گونه تسهیلات بانکی استفاده نکرده‌ام.

  اسکویی گفت: این سامانه حتی مصرف آب ندارد و به عنوان یک طرح سبز دوستدار محیط زیست مطرح است و راه‌اندازی کارخانه کاغذ سنگی در کنار دیگر کارخانه‌های کنستانتره و گندله از نقش مؤثری در افزایش ارزش‌افزوده و جلوگیری از خام‌فروشی و ارزآوری معادن برای شهرستان برخوردار خواهد بود.

  کارخانه کاغذ از سنگ کارخانه تولید کاغذ سنگی اسدآبادوی در رابطه با احداث نخستین شهرک گلخانه‌ای شیشه‌ای کشور در بهراز اسدآباد توسط خود به عنوان سرمایه‌گذار بخش خصوصی هم گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار برنامه‌ریزی شده که کار‌های اولیه آن برای احداث انجام گرفته و امیدواریم با بهره‌برداری از این شهرک گلخانه‌ای زمینه اشتغالزایی ۴۰۰ نفر از متقاضیان کار در اسدآباد را فراهم کنیم.

  سرمایه‌گذار کارخانه تولید کاغذ سنگی اسدآباد گفت: کارخانه فرومنگنز اسدآباد هم با تغییر کاربری و تغییرات و جایگزین دستگاه‌های جدید آماده بهره‌برداری است و به‌زودی شاهد فعالیت آن خواهیم بود.

  بیشتر بخوانید: تشریح فازهای سرمایه گذاری واحد تولیدی کاغذ سنگی اسدآباد

  در حال حاضر این سرمایه‌گذار بخش خصوصی احداث سه طرح بزرگ صنعتی شامل کارخانه تولید کاغذ از سنگ آهک و پلی‌اتیلن، گلخانه ۴۰ هکتاری به عنوان نخستین گلخانه شیشه‌ای کشور و کارخانه کوره بلند برای تولید فرومنگنز را در اسدآباد در دست احداث دارد که این سه طرح بزرگ صنعتی تا پایان سال در شهرستان به افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

  مطلب قبلیبازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از چاپخانه های استان
  مطلب بعدیتشکل های موازی منافی قوانین صنفی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 − هشت =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.