همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی هفتم اسفند برگزار می شود

  0
  111
  همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی

  دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی و تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان این زنجیره با تقدیر از 20 فعال این حوزه هفتم اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

  برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی پس از یک دوره وقفه 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا رضا امیدی، مجری برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی ایران با اشاره به برگزاری این همایش و برگزاری آن پس از یک دوره وقفه به علت شیوع بیماری کرونا، گفت: قرار است این برنامه با حضور جمع گسترده‌ ای از فعالان حوزه سلولزی و کاغذ کشور و دست‌ اندرکاران این حوزه هفتم اسفند ماه برگزار شود.

   وی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش، توضیح داد: این مراسم نوعی گردهمایی بین فعالان زنجیره سلولزی از صنایع تبدیلی، تولیدکنندگان، واردکنندگان، مصرف‌کنندگان، ماشین‌ سازان و همه کسانی است که از تامین تا مصرف فعالیت دارند.

   امیدی افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره تولید و خودکفایی و عزم فعالان حوزه سلولزی برای خودکفایی در بخش کاغذ، امیدواریم با برگزاری این همایش تعامل و هم‌ افزایی در میان رسته‌ های مختلف این حوزه رخ بدهد.

   وی با اشاره به تجربه برگزاری این همایش در سال 1398، ادامه داد: امیدواریم در کنار برگزاری این همایش دست‌اندرکاران و فعالان حوزه‌های مختلف سلولزی بتوانند برای رفع برخی موانع موجود در این حوزه هم‌اندیشی داشته باشند و به راهکارهای خوبی دست پیدا کنند.

   امیدی از دعوت و حضور مقامات مسئول در این همایش خبر داد و گفت: رایزنی‌ هایی انجام شده است تا مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌ های صنعتی و سایر وزارتخانه‌ها در همایش حضور داشته باشند.

  به گفته وی، برنامه اصلی سخنرانی بخشی از مدیران و مقامات دولتی است، همچنین روسای تشکل‌ های صنفی نیز زمانی برای بیان دستاوردهای صنعت و صنف خود خواهند داشت.

  بیشتر بخوانید: دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی برگزار می شود

   امیدی همچنین به تجلیل از جمعی از پیشکسوتان و کارآفرینان حوزه سلولزی در این همایش اشاره کرد و گفت: در دوره اول، انتخاب افراد توسط تشکل‌ های صنفی انجام شد، اما امسال با تشکیل شورای سیاست گذاری که با حضور نمایندگان تشکل‌ها و بخش‌های دولتی حدود 20 نفر از پیشکسوتان و کارآفرینان این حوزه تقدیر می‌ شوند.

   دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی و تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان این زنجیره هفتم اسفند ماه در هتل استقلال تهران امسال برگزار می‌شود.

  مطلب قبلیپیرو شیوع موج ششم کرونا اتاق اصناف اطلاعیه ای را صادر کرد
  مطلب بعدیچاپ استان خوزستان نیازمند به‌روزرسانی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 + 4 =