راه اندازی شهرک صنعتی سلولزی در ساری

  0
  55
  شهرک صنعتی سلولزی

  نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: شهرک صنعتی سلولزی با همکاری و توافق شرکت چوب و کاغذ استان در ساری احداث می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بازار؛ علی بابایی کارنامی؛ نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با بیان اینکه شهرک صنعتی سلولزی در جنوب ساری احداث می شود، گفت: این شهرک با توافق شرکت چوب و کاغذ مازندران با شرکت شهرک های صنعتی مازندران برای سرمایه گذاری در این بخش احداث می شود.

  شهرک صنعتی سلولزیرفع مشکلات بیکاری با احداث شهرک صنعتی سلولزی

  وی بیکاری را از مهمترین مشکلات منطقه بیان کرد و گفت: با ایجاد شهرک صنعتی سلولزی شرایط برای توسعه اقتصادی منطقه مهیا می شود و اجرای این طرح در رفع مشکلات بیکاری موثر است.

  نماینده مردم ساری و میاندورود احداث شهرک صنعتی در جنوب شهر ساری را بسیار با اهمیت عنوان کرد و افزود: با راه اندازی این شهرک، علاوه بر جذب نیرو و اشتغال زایی، مواد اولیه کارگراه و صنایع وابسته به چوب و کاغذ تامین می شود.

  شهرک صنعتی سلولزیبیشتر بخوانید: احداث شهرک چاپ و نشر در استان خراسان جنوبی

  بابایی کارنامی با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های موجود در بانک ملی از صنایع چوب و کاغذ مازندران به عنوان یکی از برندهای موفق در عرصه صنایع سلولزی یاد و خاطرنشان کرد: امروز شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به عنوان یک صنعت پیشرو در سطح کشور مطرح است که می تواند زمینه ساز استقرار سایر صنایع مرتبط پایین دستی شود.

  مطلب قبلیممنوعیت تردد در محور چالوس جنوب به شمال
  مطلب بعدیرشد سود شرکت چوب و کاغذ مازندران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  6 + 13 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.