رشد سود شرکت چوب و کاغذ مازندران

  0
  45
  کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی شرکت چوب و کاغذ مازندران

  شرکت چوب و کاغذ مازندران که 58 درصد سهام آن متعلق به بانک ملی ایران است،در راستای اتکای کشور در کالاهای راهبردی به تولیدات داخلی، موفق شد بخش مهمی از نیاز بازار کشور به کاغذ را تامین کند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران، این شرکت موفق شده است در سال 1400 علاوه بر خروج از زیان، بازدهی مناسبی را نیز به ثبت برساند.

  چوب و کاغذ مازندرانبررسی صورت های مالی این شرکت نشان می دهد که میزان زیان شرکت چوب و کاغذ مازندران در سال مالی 1399 مبلغ 136.240 میلیون ریال بوده است که در سال مالی 1400 توانست علاوه بر جبران این میزان زیان،با ثبت 533 درصد رشد، 590.483 میلیون ریال سود را نیز از آن سهامداران خود کند.

  چوب و کاغذ مازندرانشرکت چوب و کاغذ مازندران در سالی که گذشت

  شرکت چوب و کاغذ مازندران  در سال گذشته 54 درصد رشد در تولید به میزان 111.163 تن انواع کاغذ را شاهد بوده است. علاوه بر این در بخش فروش با ثبت رکورد 112.268 تن شاهد  رشد 76 درصدی هستیم.

  چوب و کاغذ مازندرانبیشتر بخوانید: باز گشایی قفل کارخانه کاغذ زاگرس

  شرکت چوب و کاغذ مازندران از جمله شرکت های موفق زیر مجموعه بانک ملی است که توانسته است با حمایت های این بانک و پس از تغيير  رویکرد مدیریتی در این مجموعه صنعتی، شاهد  تحول در تولید، بازاریابی و فروش باشد و جهش عمده ای را در تامین کالاهای راهبردی مورد نیاز داخل رقم بزند.

  مطلب قبلیراه اندازی شهرک صنعتی سلولزی در ساری
  مطلب بعدیکاربرد چاپ سه بعدی محصولات زیست الکترونیکی در حوزه دانش پزشکی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.