انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی، هویت بخش فعالان این صنعت

  0
  67
  انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی

  انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی ایران حدود چهار سال پیش با هدف رشد، ارتقا و کمک به حل مشکلات تولیدکنندگان این صنعت ایجاد شد. تات داوودی از بنیان گذاران انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی ضمن بیان اهداف و تاریخچه، شکل گیری انجمن را برای ماشین سازان رسته صنایع سلولزی هویت بخش برشمرد.

  انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی در حال عضوگیری است

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین داوود تات داوودی از بنیان گذاران انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی و مدیرعامل ماشین سازی حرفه و فن اظهار داشت: انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی حدود چهار سال پیش با همت جمعی از پیکسوتان این صنعت بنیان گذاشته شد اما با وجود اینکه به موفقیت هایی هم رسیدیم اما هنوز جای کار دارد.

  وی با بیان اینکه تصمیم بنیان گذاران برای به ثمر نشستن انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی ایران کاملا قاطعانه و جدی است، اظهار داشت: انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی در واقع هویت ماشین سازان است و با قدرتی که خواهد یافت، می تواند برای کمک به فعالان این رسته و حل مشکلات آنها راهگشا باشد.

  تات داوودی ادامه داد: هم اکنون انجمن در حال عضو گیری است که پیش بینی می کنم تا سه الی چهار ماه آینده این اقدام به پایان برسد. پس از آن نیز اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل انتخاب و انجمن به صورت رسمی کار خود را آغاز خواهد کرد. شرط عضویت در این تشکل نیز برخورداری از سابقه قانونی و مفید در اصناف و حوزه ماشین سازی صنایع سلولزی است.

  این پیشکسوت با بیان اینکه ماشین سازی صنایع سلولزی تا پیش از این هویت مستقلی در وزارت صنعت، معدن و تجارت نداشتند، اظهار داشت: امیدواریم تشکیل این انجمن ارتباط ما را با مسئولان نزدیک تر و روابط بین فعالان این عرصه را گسترده تر و محکم تر کند. از سوی دیگر انجمن می تواند در جهت رفع مشکلات و رساندن آنها به گوش مسئولان امر مسیر را ساده تر و هموارتر سازد که این موضوع چه برای رونق این صنعت در داخل کشور و چه برای صادرات محصولاتمان مفید خواهد بود.

   

  دومین نشست انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی ایران  

  انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی ایران 

  وی با اشاره به برگزاری دومین نشست انجمن ماشین سازان صنایع سلولزی که در روز  سه شنبه ( ۴ مردادماه) همزمان با سومین روز از پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا برگزارشد، تصریح کرد: این نشست با حضور محمد مهدی هادوی مدیرکل دفتر ماشین‌ سازی وزارت صمت برگزار و در آن مسائلی چون مشکلات پیش آمده برای ماشین سازان، همچنین برخی از موضوعات پیش روی تشکیل انجمن از جمله جذب بیشتر فعالان ماشین سازان صنایع سلولزی مطرح شد.

  تات داوودی بیان داشت: ماشین سازان صنایع سلولزی و حتی دیگر تولیدکنندگان در این شرایط اقتصادی با مشکلات زیادی روبه رو هستند. از این رو نباید از اقدامات موثر و سازنده برای رشد و شکوفایی حوزه تولید خودداری کرد. تشکیل انجمن در واقع قدمی برای نیل به این هدف است. 

   

  برترین در صنعت ماشین سازی

  انجمن ماشین سازان صنایع سلولزیمدیر عامل شرکت ماشین سازی حرفه و فن در ادامه صحبت های خود از حضور این مجموعه در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ خبر داد و بیان داشت: مجموعه حرفه و فن سال گذشته از سوی وزارت ارشاد به عنوان ماشین ساز برتر کشور معرفی شد. از آنجا که وزارت ارشاد امسال تصمیم دارد تا مجموعه های برتر را در یک سالن از نمایشگاه جانمایی کند، مجموعه حرفه و فن نیز با یک غرفه 18 متری در این بخش حضور خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: نوسازی ماشین آلات از دستاوردهای پنجمین دوره نمایشگاه کاغذ و مقوا

  تات داوودی نمایشگاه صنعت چاپ را یک رویداد بسیار با اهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد: نمایشگاه ویترینی برای ارائه جدیدترین تکنولوژی ها و نوآوری ها در هر صنعتی است. با توجه به جایگاه و اهمیت صنعت چاپ این نمایشگاه آوردگاهی عظیم برای ایجاد ارتباطات و آگاهی از دانش های روز دنیا خواهد بود. امسال ماشین سازان و به طور کلی تولیدکنندگان از نظر اقتصادی در شرایط مساعدی قرار نداشتند، امیدوارم نمایشگاه بتواند به خوبی نقش آفرینی کرده و موجب رونق و شروعی تازه برای صنعت چاپ و تولیدکنندگان این حوزه باشد.

  مطلب قبلیتاسیس کتاب فروشی در مکان مسکونی
  مطلب بعدیهشتمين نكوداشت هفته علوم و فناوری چاپ ايران برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  11 + 15 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.