بازدید وزیر اقتصاد و دارایی از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

  0
  21
  وزیر اقتصاد

  تأکید وزیر اقتصاد و دارایی بر حل مشکلات صنایع چوب و کاغذ 

  وزیر اقتصاد و دارایی از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بازدید کرد، وی در این دیدار از تلاش وزارت اقتصاد در ایجاد ارتباط با سایر نهادها و حل مشکلات موجود این مجموعه خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران، احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارائی به همراه استاندار مازندران، نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، قائم مقام مدیر عامل بانک ملی ایران، مدیر عامل هولدینگ آینده پویا و تعدادی از مدیران ارشد استانی عصر روز شنبه 22 مرداد، از مجتمع چوب و کاغذ مازندران بازدید کرد.

  در این بازدید امید نیک‌نژاد، مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با ارائه گزارشی اجمالی در خصوص روند فعالیت شرکت و مشکلات و معضلات موجود، از اراده مدیران و کارکنان این مجموعه برای دستیابی به خودکفائی کاغذ خبر داد و گفت: در شرایط کنونی در تلاشیم تا با حمایت دولت رکورد جدیدی را در سال‌های اخیر در تولید کاغذ چاپ و تحریر کشور ثبت کنیم.

  وی با اشاره به قرارداد اخیر با وزارت آموزش و پرورش برای تولید 70 درصد از کاغذ مورد نیاز 14 میلیون دانش‌آموز کشور، افزود: سال آینده به لطف الهی یک سوم نیاز کشور در این مجموعه تأمین خواهد شد .

   

  اولویت احیای صنایع چوب و کاغذ مازندران 

  وزیر اقتصاد

  در ادامه این مراسم احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارائی با تقدیر از مدیریت و کارکنان مجموعه، گفت: اعتماد وزارت آموزش و پرورش موجب شد تا روح امید در مجموعه به جریان بیافتد .

  وی به اهتمام وزارت اقتصاد در ایجاد ارتباط با سایر نهادها و حل مشکلات موجود در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران اشاره کرد و افزود : هیچ اولویتی مهمتر از این نیست که به سرعت اینجا را احیاء کند.

  وزیر اقتصاد همچنین به لزوم ثبات مدیریت در این مجموعه تاکید کرد: تا قبل از هفته دولت تسهیلات مورد نیاز چوب و کاغذ تأمین و مدیریت شرکت ضمن پیگیری گزارشی از روند همکاری دستگاه‌های مختلف را ارائه دهید.

  بیشتر بخوانید: شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در حمایت بانک ملی

  در ادامه این نشست نیز نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی به لزوم حمایت از مجموعه چوب و کاغذ مازندران اشاره و خواستار حمایت همه دستگاه های اجرائی در تولید کاغذ شدند .

   همچنین قائم‌مقام مدیر عامل  بانک ملی کشور و مدیرعامل هولدینگ آینده پویا نیز با اشاره به نگاه حمایتی بانک ملی به این مجموعه خواستار تداوم تولید و افزایش آن و تحقق منویات مقام معظم رهبری شدند.

  مطلب قبلیتولیدات داخلی ماشین‌آلات بسته بندی؛ قابل رقابت با اروپا 
  مطلب بعدیالگوی کار ترکیبی بعد از کرونا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + چهارده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.