توزیع کاغذ‌های وارداتی

  0
  101
  کاغذ‌های وارداتی

   حجت‌الاسلام قدرتی، اظهار امیدواری کرد، کاغذ‌های وارداتی که سال‌ها در انبارها مانده‌اند، ترخیص شوند و به دست اهالی نشر برسند.

  به گزارش   چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، حجت‌الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی، معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی هادی،  رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه امروز دوشنبه‌(25 اردیبهشت‌ماه) در ششمین روز از سی‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با یاسر احمدوند، رئیس نمایشگاه دیدار و از بخش‌های مختلف نمایشگاه بازدید کرد.

  کاغذ‌های وارداتیقدرتی در جمع خبرنگاران از تأثیر کرونا بر کتابخوانی گفت و افزود: فضای کرونا در حوزه‌های مختلف اثر منفی گذاشت و در بعضی حوزه‌ها نیز سبب شد تحرکات مثتبی صورت بگیرد و راه‌هایی برای خدمت‌رسانی و حتی علم‌آموزی به دست آید. تجربه‌های جدیدی کسب و در این زمینه و اقدامات خوبی انجام شده است.

  وی با بیان این‌که کرونا موجب شده در زمینه ارائه کتاب در فضای مجازی از طریق نمایشگاه کتاب، رشد خوبی صورت بگیرد، افزود: همان‌طور که جسم به غذا نیاز دارد روح و جان نیز نیاز به غذا دارد و کتاب غذای روح است. نسل جوان باید تلاش کنند بیشتر با کتاب آشنا شوند.

  کاغذ‌های وارداتیکاغذ‌های وارداتی

  بییشتر بخوانید: پیگیری خودکفایی کاغذ به دستور رئیس دولت

  قدرتی نمایشگاه کتاب را فرصت طلایی آشنایی با کتاب برشمرد و افزود: جامعه و نسل جوان می‌تواند از این طریق بیشتر با کتاب آشنا شوند. همان‌طور که برای رفع خستگی و آرامش به بوستان‌ها می‌رویم، یکی از مکان‌هایی که می‌تواند خستگی‌ روح انسان را صیقل و صفا دهد مراجعه به نمایشگاه کتاب و مطالعه کتاب است، فرصتی که به‌خصوص نسل جوان می‌تواند از آن بهره ببرد.

  کاغذ‌های وارداتی در انبارها ترخیص شوند

  معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه گفت:  امیدواریم دولت یارانه‌‌ای ویژه برای نسل جوان در بخش فرهنگ در نظر بگیرد که این نیز خود تشویقی برای کمک به ترویج کتابخوانی خواهد بود.

  کاغذ‌های وارداتیوی با بیان این‌که حرکت مثبتی برای مبارزه با قاچاق در 7-8 ماه اخیر آغاز شده، افزود: ان‌شاالله کاغذهایی که قانونی وارد شده‌اند و سال‌ها در انبارها مانده‌اند، ترخیص شوند و به دست اهالی نشر برسند. در بحث قاچاق کاغذ نیز مردم و مسئولان باید کمک کنند که این موارد شناسایی شوند و قانون برای برخورد با این جرائم نیز تعریف شده است.کاغذ‌های وارداتی

  مطلب قبلیگرایش به کتاب الکترونیکی به دلیل گرانی کتاب های کاغذی است
  مطلب بعدیتولید ماشین ‌آلات چاپ مدرن در اردبیل

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − سیزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.