حضور مشارکت کنندگان خارجی در چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا

  گفت و گو با رضا امیدی؛ رئیس چهارمین نمایشگاه بین‌ المللی کاغذ و مقوا

  0
  161
  نمایشگاه کاغذ و مقوا

  با تثبیت وضعیت کرونا در اردیبهشت ماه می‌ توانیم مشارکت کننده خارجی در چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا داشته باشیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا امیدی، رئیس چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا با اشاره به ثبت‌ نام ۶۰ شرکت در نمایشگاه گفت: تقریبا ٥٠ درصد فضای اختصاص یافته به نمایشگاه تکمیل شده اما به دلیل محدودیت‌ های کرونایی ثبت‌ نام همچنان در حال انجام است و تا آخر اردیبهشت ادامه دارد.

   وی افزود: ظرفیت سالن ٣٥ که اصلی‌ ترین سالن نمایشگاه کاغذ و مقوا است اکنون تکمیل شده و سالن‌ های دیگر نیز در دست جانمایی است و امیدواریم از نظر متراژ و تعداد رشد قابل توجهی نسبت به سال‌های قبل داشته باشیم.

  فعالان هندی در چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا

  امیدی با بیان اینکه امیدواریم وضعیت کرونا در اردیبهشت ماه تثبیت و بهبود داشته باشد، عنوان کرد: در این صورت می‌ توانیم مشارکت کننده خارجی هم داشته باشیم و در این زمینه با فعالان حوزه کاغذ و مقوای هندوستان برای حضور در نمایشگاه و ارائه توانمندی‌ ها و محصولات جدید رایزنی خوبی داشته‌ایم.

   وی یادآور شد: حضور فعالان حوزه کاغذ و مقوای هندوستان از نظر مشارکت‌ کننده و هیئت تجاری می‌ تواند وضعیت مناسبی برای نمایشگاه به همراه داشته باشد ولی منوط به تثبیت کرونا است.

   امیدی در ادامه همچنین درباره برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی نیز توضیح داد: قرار بود همایش نیمه اول اردیبهشت برگزار شود که متاسفانه تا برطرف شدن محدودیت‌ های کرونایی به تعویق افتاده است اما تلاش می‌ کنیم قبل از نمایشگاه یا در دوران برگزاری آن، همایش را نیز برگزار کنیم.

  چهارمین نمایشگاه بین المللی کاغذ و مقوا ۳۰ خرداد تا ۲ تیر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌ شود.

  مطلب قبلیسیر بحران کاغذ در کشور
  مطلب بعدیرقابت کتاب های چاپی با انواع کتب الکترونیک در دوران کرونا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده + 13 =