دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی برگزار می شود

  0
  54
  دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی

  برگزاری دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی در کانادا

  دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی (  FPInnovations) برای سال ۲۰۲۲  به مدت پنج روز در مونترال کانادا برگزار می شود.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صنایع سلولوزی دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی (FPInnovations)، از 24 تا 28 اکتبر 2022 با گزینه های مشارکت در محل ( مونترال، QC  ) و به صورت آنلاین برگزار می شود. شرکت کنندگان در محل، فرصت یک تور آزمایشگاهی و آزمایشی کارخانه و دیدن موارد  آزمایشگاهی زنده را خواهند داشت.

  دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی در پنج روز برای ارائه آموزش های جامع برای طیف گسترده ای از متخصصان این صنعت از جمله کارآموزان مهندسی تازه استخدام شده، مهندسان فرآیند، متخصصان فنی، نمایندگان فروش و انجمن های تجاری و کارکنان دولتی طراحی شده است.

  دانش و تجربه خاص صنعت FPInnovations به ارزش و بینش دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی می افزاید. این دوره با طیف گسترده ای از موضوعات و هر موضوعی که توسط یک متخصص پوشش داده می شود، دانش فنی شرکت کنندگان در خمیر کاغذ، کاغذ و محصولات زیستی را افزایش می دهد.

  برگزاری دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی

  این دوره آموزشی شامل موضوعاتی از جمله منابع جنگلی و صدور گواهینامه برای اطمینان از مدیریت پایدار جنگل و تولید خمیر و کاغذ، مورفولوژی الیاف و شیمی چوب، و چگونگی تاثیر آنها بر خواص خمیر و کاغذ،  فرآیندهای تولید خمیر و کاغذ، از مواد اولیه تا محصولات نهایی مختلف، چگونه می توان خواص محصولات را از طریق ترکیب خمیرسازی، پالایش، کاغذسازی و تکمیل اصلاح کرد و چگونه صنعت خمیر و کاغذ می تواند به حرکت به سمت اقتصاد دایره ای و اقتصاد زیستی کمک کند، می شود. 

  بیشتر بخوانید: مجمع عادی سالیانه انجمن و تعاونی مدیران صنایع کارتن و ورق برگزار شد

  دوره آموزشی پالپ، کاغذ، و محصولات زیستی ممکن است برای برآوردن الزامات توسعه حرفه‌ای برای برخی از نام‌های حرفه‌ای مانند مهندسان استفاده شود. پس از پایان دوره آموزشی برای هر شرکت کننده گواهینامه صادر خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که دوره به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.

   برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره  خمیر کاغذ، کاغذ و محصولات زیستی یا ثبت نام، لطفاً به  ppbcourse@fpinnovations.ca ایمیل بزنید .

  مطلب قبلیکتابفروشی‌های سنتی و فروش الکترونیکی کتاب
  مطلب بعدیکاهش مصرف بسته بندی و ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در هند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − هفت =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.