جلسه معارفه هیئت مدیره صنف فروشندگان کاغذ و مقوا تهران برگزار شد

  0
  66
  صنف فروشندگان کاغذ و مقوا

  مراسم تفویض اختیارات به هیئت مدیره جدید صنف فروشندگان کاغذ و مقوا تهران امروز سه شنبه  24 آبان ماه  در محل این اتحادیه با حضور برخی از اعضا و پیشکسوتان این صنف برگزار شد.

  گفتنی است اعضای جدیدهیئت مدیره در مکان اتحادیه حضور یافته و مسئولیت ها را از هیئت های پیشین خود تحویل گرفتند؛ بر اساس حکم صادر شده  حمید نیکدل( رئیس اتحادیه )، یعقوب خانی( نایب رئیس اول اتحادیه)، امیر اکبری تتماج(نایب رئیس دوم اتحادیه)، محمدحسین حاجی آخوندیان( خزانه دار اتحادیه)، علی اصغر لطفعلی زاده مهرآبادی (دبیر اتحادیه) و علی اصغر سرائی  به عنوان ( بارزس اتحادیه) منصوب شدند.

  صنف فروشندگان کاغذ و مقوا یاری از پیشکسوتان

  احمد شریفان رئیس هئیت مدیره سابق اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا تهران  در ابتدای این مراسم با اشاره به 18 سال سابقه خود در این بخش بیان داشت: به اعضای جدید و منتخب تبریک می گویم و امیدوار هستم بتوانند با کمک گرفتن از تجربه پیشکسوتان تغییرات مثبتی برای رفاه حال اعضا صنف ایجاد کنند.

  صنف فروشندگان کاغذ و مقوا پیشرفت و همدلی در صنف فروشندگان کاغذ و مقوا

  حمید نیکدل  رئیس جدید اتحادیه کاغذ و مقوای تهران  نیز ضمن قدر دانی از زحمات هئیت مدیره پیشین ابراز امیدواری کرد که بتوانند با کمک  و همدلی سایر اعضا قدم های موثری برای ارتقا این صنف بردارند.  

  در بخش دیگری از مراسم تودیع و معارفه رؤسای اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوای تهران هیئت مدیره تعامل کوتاهی با اعضا صنف داشت، در طی این گفت و گو ها به تغییر محل اتحادیه و همبستگی بیشتر میان اعضا اشاره شد.

  لازم به ذکر است که انتخابات اتحادیه  (یکشنبه ۸ آبان) با حضور 240 نفر از اعضا در دفتر اتحادیه برگزار شد. و برگزیدگان با بیشترین میزان مشارکت اعضا انتخاب شدند.

  بیشتر بخوانید: انتخابات اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا تهران برگزار شد

  صنف فروشندگان کاغذ و مقوا امید به آینده و تغییر

   کاغذ یکی از مهمترین کالاهای استراتژیکی است که این روزها به دلیل تحریم های ظالمانه به کشورمان وارداتش به ایران  با مشکلات زیادی همراه شده است؛ نوسانات شدید قیمتی این کالا به طور مستقیم بر کار سایر حوزه ها همچون نشر و صنعت چاپ تاثیرات گسترده ای گذارده است. مقوله تولید کاغذ نیز در کشور از جمله راه حل هایی است که مسئولان دولتی در دستور کار خود قرار دادند. تولید  کاغذ نیاز به آب فراوان و صرف هزینه بسیار دارد که باید دید آیا با قد و قامت کشور ما سازگاری دارد یا خیر.

  مسائلی از این دست؛ یعنی واردات یا تولید کاغذ همواره مورد بحث بوده و هست؛ علاوه بر موارد ذکر شده افزایش چشمگیر قیمت ارز این روزها چالش های جدیدی برای افراد فعال در این صنف ایجاد کرده است. امید است اما که هیئت مدیره جدید صنف فروشندگان کاغذ و مقوا تهران بتواند با تدابیر خود و تعاملات موثر قدم های خوبی جهت حل چالش های این صنف بر دارد.

  مطلب قبلیوزیر صنعت، معدن و تجارت از عدم کمبود ارز نیمایی در کشور خبر داد
  مطلب بعدیرفع مشکلات معیشتی کتابداران به اهتمام وزارت ارشاد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده + شش =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.