اقدامات بانک مرکزی برای واردات کاغذ و مواد اولیه تولید آن

  0
  69
  واردات کاغذ

  دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار گفت: واردات کاغذ تسهیل خواهد شد و در این زمینه اقداماتی از سوی بانک مرکزی برای تسهیل واردات مواد اولیه تولید کاغذ و خود محصول نهایی انجام شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، عباس قبادی در جلسه ستاد تنظیم بازار، گفت: آمار ارائه شده در جلسه امروز درباره تولید مواد پروتئینی و لبنی حکایت از  ثبات نسبی تولید و عرضه این مواد در بازار دارد. 

  تسهیل واردات کاغذ

  وی همچنین از افزایش قیمت کاغذ در هفته ‌های گذشته خبر داد و گفت که واردات کاغذ تسهیل خواهد شد و در این زمینه اقداماتی از سوی بانک مرکزی برای تسهیل واردات مواد اولیه تولید کاغذ و خود محصول نهایی انجام شده است.

  دبیر ستاد تنظیم بازار با اشاره به تصمیماتی که برای تامین کالاهای مورد نیاز شب عید از جمله آجیل، خشکبار، شیرینی، کیف و کفش و پوشاک اتخاذ شده نیز گفت: مقرر شد تا در جلسه هفته آینده ستاد تنظیم بازار رئیس اتاق اصناف به ارائه آخرین اقدامات برای تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز شب عید بپردازد. 

  بیشتر بخوانید: توزیع ۹ هزار تن کاغذ دولتی بعد از ترخیص از گمرک

  تامین ارز مورد نیاز واردات کالاهای اساسی ۳ ماه اول ۱۴۰۰

  به گفته این مقام مسئول تمام ارز مورد نیاز کالاهای اساسی در سال ۱۳۹۹ از سوی بانک مرکزی تامین شده و همچنین اعلام شده که می‌توان کالاهای مورد نیاز سه ماهه اول سال بعد نیز خریداری شود و ارز مورد نیاز آن تامین است.

  بالغ بر هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تن کالا در بنادر کشور یعنی گمرکات و روی کشتی‌ها وجود دارد که چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تن از آن شامل کالاهای اساسی است.

  مطلب قبلیویژگی های مشترک سایت های پربازدید
  مطلب بعدیتولید کاغذ بسته بندی از برگ خشک درختان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 − 1 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.