کشف 12 هزار تن کاغذ و مقوای وارداتی احتکار شده در بهارستان

  0
  62
  کاغذ و مقوای وارداتی

  رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان از کشف ۱۲ هزار تن کاغذ و مقوای وارداتی احتکاری به ارزش ۸۵۰ میلیارد ریال خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از تسنیم؛ علی‌اکبر حسینی، رئیس صنعت معدن و تجارت شهرستان بهارستان با اشاره به کشف کالای احتکار شده در یکی از انبارهای این شهرستان اظهار داشت: بازرسان اداره صمت در یکی از انبارهای اجاره ‌ای شهرستان بهارستان 12 هزار تن رول کاغذ و مقوای وارداتی احتکار شده را کشف کردند.

  ارزش کاغذ و مقوای وارداتی کشف شده

  وی با تأکید بر پایش انبارها و مراکز نگهداری کالاها در بهارستان افزود: ارزش کالای کاغذ و مقوا کشف شده در شهرستان 850 میلیارد ریال برآورد شده است.

  رئیس صنعت، معدن و تجارت بهارستان با اشاره به اجرای طرح نظارتی بر بازار کاغذ تأکید کرد: با وجود افزایش قیمت کاغذهای چاپ و تحریر بازرسی از انبارها و واحدهای صنفی در بهارستان تشدید یافته است.

  حسینی در ادامه تصریح کرد: مالکیت کالای احتکار و کشف شده با یک شرکت حقوقی بوده است که پرونده آن به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.

  بیشتر بخوانید: انبار احتکار کاغذ روزنامه شناسایی و پلمب شد

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: صاحبان کالاهای نگهداری شده در انبارها باید کالای خود را در سامانه انبارها ثبت و در زمان مناسب نسبت به توزیع آن اقدام کنند تا شاهد تلاطم بازار و گرانی کالا نسبت به عرضه و تقاضا نشویم‌.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + 1 =