مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران منصوب شد

  0
  223
  شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران

  طی حکمی از سرپرست شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین اجتماعی، باقر کاظمی به عنوان سرپرست شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران منصوب شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، طی حکمی از سوی رضا توکلی سرپرست شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، باقر کاظمی سرپرست شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) شد.

  گفتنی است؛ باقر کاظمی، معاونت اداری و منابع انسانی شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) طی حکمی از سوی سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری تاپیکو سازمان تامین اجتماعی جایگزین ایرج زمانی فرد شد.

  باقر کاظمی، شهردار اسبق شهر ماسال که از سال ۹۹ وارد مجموعه کارخانه چوکا شده بود از نزدیکان و یاران سیاسی بهمن محمدیاری نماینده ادوار حوزه انتخابیه تالش ماسال رضوانشهر و نماینده فعلی حسن محمدیاری است.

  شرکت صنایع چوب و کاغذ ایرانبومی سازی در شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران

  این انتصاب به جهت بومی بودن سرپرست شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران از سوی برخی محافل به خصوص طرفداران نماینده تالش مورد تحسین واقع شد اما از طرفی به سبب بی‌تجربگی کاظمی در مدیریت صنعتی به نگرانی ‌ها در خصوص آینده این بنگاه اقتصادی دامن زده است.

  بنگاه اقتصادی که برای بسیاری از مدیران به مثابه پله‌ی ترقی و پیشرفت برای ورود به عرصه‌ های مدیریتی ملی بوده و برای بسیاری از مدیران ملی و نامدار کشور که ماموریت خدمت در چوکا را یافته ‌اند به باتلاق بی‌ ابرویی تبدیل شده است.

  آنچه که همه متخصصان در حوزه صنعت به اشتراک نظر در خصوص افول صنعت بزرگ کارخانه چوکا رسیده ‌اند، نه تغییر مدیران است و نه گماشتن نیروی بومی و یا تغییر دولت‌ها و ارکان قدرت، بلکه نبود عزم ملی در تغییر سیاست‌ های کلان کشور در حوزه‌ ی چوب و کاغذ است.

  بیشتر بخوانید: وزیر ارتباطات از کارخانه چوکا بازدید کرد

  باید دید آیا ترکیب بومی بودن مدیرعامل جدید کارخانه چوکا و نزدیکی سیاسی وی با نماینده حوزه انتخابیه تالش به شکوفایی این قطب صنعتی بزرگ تبدیل خواهد شد و یا از بنگاه اقتصادی به بنگاه سیاشی تغییر ماهیت خواهد داد؟

   

  مطلب قبلیورود لیبل ساخته شده از همپ (Hemp) به بازار
  مطلب بعدیچاپ نخستین قرآن کامل به خط بریل در تونس

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.