گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه و افزایش ۱۶۴ درصدی تولید

  0
  105
  ارز دولتی

  مدیرعامل گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه از افزایش ۱۶۴ درصدی تولید در این شرکت از ابتدای واگذاری این شرکت به بخش خصوصی تاکنون خبر داد و گفت: روند تولید در این شرکت از سال ۱۳۹۲ که به بخش خصوصی واگذار شده تاکنون همچنان رو به افزایش است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا؛ سیدعبداله موذنی روز جمعه در آیین جشن یک سالگی کارخانه تولید مواد یکبار مصرف سلولزی که بهمن پارسال گذشته در این شرکت راه ‌اندازی شد افزود: تولید کاغذ در این شرکت از حدود ۳۰ هزا تن در سال به بیش از ۸۰ هزار تن افزایش یافته است.

   

  گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه و بازیافت

  وی همچنین درباره کارخانه تولید مواد یکبار مصرف سلولزی در گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه گفت: برای نخستین بار در کشور طرح تولید مواد سلولزی که یکی از بزرگ ترین کارخانه ‌های تولید این مواد در دنیا است با استفاده از تفاله نیشکر در شهرستان شوش اجرا شد.

  وی ادامه داد: ظروف و قطعات تولید شده در شرکت پارس طبیعت سلولز تنها ظروف یکبار مصرف در کشور هستند که قابلیت تجزیه و کمپوست را دارند ضمن اینکه در دمای ۲۷۰ درجه سانتیگراد ماکروفر و همچنین دمای منفی ۴۰ درجه قابل استفاده بوده و هیچ زیانی برای مصرف کننده ندارند.

  وی به توسعه و افزایش تولید در شرکت پارس طبیعت سلولز با ورود ماشین آلات جدید خریداری شده اشاره کرد و گفت: چهار ماشین جدید برای افزایش ظرفیت تولید و اشتغال برای این شرکت خریداری شده که با نصب و راه اندازی آنها شاهد افزایش تولید و اشتغال در منطقه خواهیم بود.

  نخستین و بزرگ ترین شرکت تولید ظروف یکبار مصرف سلولزی کشور در گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه راه ‌اندازی شد. کارخانه این شرکت دارای چهار خط تولید است که هر کدام از این خطوط ظرفیت تولید ۱۰ تن ظروف سلولزی در شبانه روز را دارا هستند.

  گروه صنایع کاغذ پارس در شهرستان شوش نخستین و بزرگ ترین شرکت تولید خمیر کاغذ، کاغذ چاپ و تحریر و کاغذ بسته بندی در سال ۱۳۴۹ فعالیت خود را آغاز کرد.

  بیشتر بخوانید: شرکت کاغذ پارس هفت تپه تامین کننده 10 درصدی کاغذ بازار

  گروه صنایع کاغذ پارس هفت تپه انواع کاغذ فلوتینگ برای مصارف کارتن سازی، کاغذ سفید و خمیر برای تولید تی شو و ظروف یک بار مصرف، انواع کاغذ بسته بندی و بهداشتی مورد استفاده در صنایع غذایی و دارویی، کاغذ رنگی برای مصارف تحریر و اداری همچنین کاغذ کرافت تولید می‌کند.

   این شرکت در۲۰ کیلومتری شهر شوش در شمال خوزستان واقع است.

  مطلب قبلیچاپ نخستین قرآن کامل به خط بریل در تونس
  مطلب بعدیدوره آموزشی و اجرایی کنترل کیفیت کاغذ باطله برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 + پانزده =